Максим Павленко: "Бракувало фізичних кондицій"

13 грудня 22:06
Переглядів: 153
Павленко

Головний тренер львівської «Енергії» Максим Павленко поділився враженнями від матчу з сумським СумДУ. Нагадаємо, «Енергія», граючи на виїзді, святкувала перемогу з рахунком 3:2.

Гравці СумДУ з перших хвилин матчу зуміли нам нав’язати свою боротьбу, - каже Максим Павленко. - Нам не дозволили забити швидкий гол, а відповідно господарі змусили нас нервувати. Пропустишив гол у власні ворота, стали діяти активніше. Утім,  коли заробили п’ятий фол, були змушені грати з п’тим польовим гравцем. Ця тактика нам допомогла вийти вперед.

У другому таймі зуміли забити втретє і мали можливості ще більше зміцнити свою перевагу. На жаль, пропустили результативну контратаку, що призвело до нервового завершення матчу. Сьогодні нашій команді бракувало фізичних кондицій. Будемо над цим працювати».