Максим Павленко: "Деякі люди зарано відчули себе футболістами"

06 січня 14:45
Переглядів: 192
Максим Павленко

«Продексім» – «Ураган» – 2:1. Післяматчевий коментар головного тренера івано-франківців

- В першому таймі, вважаю, що ми переважали суперника, і за кількістю гольових моментів. Шкода, що підвела реалізація цих гольових моментів. В другому таймі все ж таки матч був на рівних, нічийний матч. Ключовим епізодом стало вилучення гравця «Продексіму». Наша гра «4 в 3» – коли замість того, щоб забивати м’яч, ми з порожніх воріт самі його вибивали. Розраховувати на щось більше дуже важко, якщо не попадаєш в пусті ворота.
 
У нас залишаються найближчі матчі це в кубку, зосередимось на тому, щоб пройти 1/8 фіналу, зробити висновки, підкорегувати склад. Тому що відношення декількох гравців на сьогоднішній матч мене абсолютно не влаштовує. У відповідальні моменти навпаки потрібно гуртуватися. Цього сьогодні в нас не було. Деякі люди зарано відчули себе футболістами, і, відверто кажучи, підвели колектив. Будемо розбиратися, є час, будемо до останнього боротися, до останньої календарної зустрічі. Що буде далі, побачимо.
 
- Євген Іваняк вже адаптувався до команди?
- Його майстерність  і лідерські якості не викликають сумніву. Воротарська позиція в нас була хороша, ще трошки хотіли її покращити. Але воротарі у нас не забивають голи – воротарі рятують. Багато дуже моментів було, коли воротар нас дійсно сьогодні врятував. Не забили свої моменти, які потрібно було забивати для того, щоб розраховувати на перемогу.
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: