Максим Павленко: "Деякі люди зарано відчули себе футболістами"

06 січня 14:45
Переглядів: 179
Максим Павленко

«Продексім» – «Ураган» – 2:1. Післяматчевий коментар головного тренера івано-франківців

- В першому таймі, вважаю, що ми переважали суперника, і за кількістю гольових моментів. Шкода, що підвела реалізація цих гольових моментів. В другому таймі все ж таки матч був на рівних, нічийний матч. Ключовим епізодом стало вилучення гравця «Продексіму». Наша гра «4 в 3» – коли замість того, щоб забивати м’яч, ми з порожніх воріт самі його вибивали. Розраховувати на щось більше дуже важко, якщо не попадаєш в пусті ворота.
 
У нас залишаються найближчі матчі це в кубку, зосередимось на тому, щоб пройти 1/8 фіналу, зробити висновки, підкорегувати склад. Тому що відношення декількох гравців на сьогоднішній матч мене абсолютно не влаштовує. У відповідальні моменти навпаки потрібно гуртуватися. Цього сьогодні в нас не було. Деякі люди зарано відчули себе футболістами, і, відверто кажучи, підвели колектив. Будемо розбиратися, є час, будемо до останнього боротися, до останньої календарної зустрічі. Що буде далі, побачимо.
 
- Євген Іваняк вже адаптувався до команди?
- Його майстерність  і лідерські якості не викликають сумніву. Воротарська позиція в нас була хороша, ще трошки хотіли її покращити. Але воротарі у нас не забивають голи – воротарі рятують. Багато дуже моментів було, коли воротар нас дійсно сьогодні врятував. Не забили свої моменти, які потрібно було забивати для того, щоб розраховувати на перемогу.
За матеріалами: mfc-prodexim.com.ua
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: