Максим Павленко: "Добре, що у нас є хороші воротарі, які в потрібний момент врятували команду"

29 квітня 09:03
Переглядів: 684
павленко

Головний тренер львівської «Енергії» Максим Павленко поділився враженнями про перемогу своєї команду у матчі з «Продексмом» в серії післяматчевих пенальті.

- Це був для нас найскладніший матч у протистоянні з «Продексімом». Такого потужного тайму з боку херсонської команди я ще не бачив. Вони створили величезну кількість моментів і нам би було дуже важко, якби суперник хоча б половину реалізував. Було б 3-4 м’ячі переваги і було б важко навіть у нічию зіграти. Добре, що у нас є хороші воротарі, які в потрібний момент врятували команду. Це додало нам впевненості в другому таймі вже була більш менш рівна гра і він закономірно завершився внічию. Серія післяматчевих пенальті – хтось вважає це лотереєю, я так не вважаю. Якщо будеш впевнений, правильно пробивати і правильно діятимуть воротарі то перемога завжди буде за тобою, що й сталось.

Нагадаємо, що у півфінальних матчах енергетики тричі перемогли херсонський «Продексім» і тепер посперечається з харківським «Локомотивом» за «золото» чемпіонату.