Максим Павленко: "Головне - посісти якомога вище місце у таблиці"

17 березня 10:53
Переглядів: 75
Максим Павленко

Найближчої суботи, 18 березня, "Ураган" на виїзді проведе заключний поєдинок регулярного чемпіонату Екстра-ліги, тож в переддень виїзду до Покровського клубна прес-служба поцікавилася у головного тренера франківців Максима Павленка, як пройшла підготовка до матчу 18-го туру з "Титан-Зорею" та які очікування на плей-офф.

- Головне, що всі здорові, і всі можуть допомогти команді здобути виїзну перемогу над "Титан-Зорею". Звісно, жаль, що не зіграє Петро Шотурма, що пропустить цю гру через дискваліфікацію, але в нас є багато досвідчених гравців, які, вірю, що вийдуть і замінять його.

- Які експерименти будуть з ігровими четвірками?
- Три четвірки ми вже не побачимо, буде два квартети на майданчику, але із взаємодією в "п’ятірках", в яких один одного можуть за потреби замінити. Для гри в обороні у нас є досвідчені захисники, а, якщо потрібно буде підсилитись в нападі, то будемо формувати четвірку, яка буде більш атакувальною.

- Останній матч перед плей-офф - дуже важливий з турнірної точки зору. Чи відчувається якась надмірна відповідальність чи певне хвилювання?
- Хлопці розуміють, що нам потрібна тільки перемога, незважаючи на те, що це матч на виїзді. Нам головне посісти якомога вище місце у турнірній таблиці, щоб отримати перевагу власного майданчика у серії плей-фф. Тож будемо докладати всіх зусиль для цього.

За матеріалами офіційного сайту НФК "Ураган" (Івано-Франківськ)

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: