Максим Павленко: "Команда складатиметься з львівських гравців"

18 липня 21:19
Переглядів: 244
Павленко

Львівська «Енергія» має нового тренера. 15 липня президент СК «Енергії» Олександр Стефанків представив гравцям нового головного тренера команди. Ним став досвідчений Максим Павленко, який, окрім функцій головного тренера команди, ще продовжить кар’єру гравця-професіонала. «Ратуша» поспілкувалась із новоспеченим тренером «Енергії».

— Вітаю з призначенням! Як Вам нова роль граючого тренера?

— Час покаже, яким я тренером буду. Найперше завдання – це створити справді боєздатний колектив, щоби вболівальники ходили на матчі і щоб у Львові була потужна футзальна команда.

— У тренувальному процесі команди будуть якісь кардинальні зміни, чи будете старатись працювати так, як при попередніх тренерах?

— Мої погляди на футзал відрізняються від поглядів попереднього тренера, тому, звичайно, будуть зміни.

— Які завдання стоять перед командою на сезон?

— Завдань на сезон ще немає, головне завдання – це реалізовувати свої спортивні задуми, потенціал хлопців та зберегти команду. А турнірні завдання, думаю, керівництво ще поставить.

— Відомо, що команда вже втратила чотирьох гравців, які у минулому сезоні входили в основну обойму (О. Бондар, С. Коваль, Д. Бондар, Є. Рогачов – авт.). Ще хтось покине команду?

— Наразі всі, хто мають контракти, погодились працювати на тих умовах, які є. Усі угоди були трішки переглянуті в сторону зменшення.

— Втрата цих гравців сильно позначиться на силі команди?

— Час покаже… Звичайно, шкода, хлопці мають дуже високий рівень майстерності, але намагатимемось якось це компенсувати і, думаю, що зможемо це зробити. Життя все ж триває.

— Плануєте підписувати когось їм на заміну чи будете орієнтуватись на молодь?

— Так, Роман Кордоба вже підписав контракт, також з нами тренується Сергій Тригубець. Переважно команда буде з львівських гравців, які знають футзал та грали раніше за львівські клуби. Орієнтуватимемось не тільки на молодь, а саме на людей, які вже грали футзал і з якими легше знайти спільну мову. Звичайно, також створюватимемо якусь молодіжну четвірку, яка награватиметься з прицілом на майбутнє.

— Як зараз складається ситуація з фінансуванням клубу, адже кажете, що зменшили зарплату гравцям?

— Нам вже окреслили рамки, в яких ми існуватимемо. Так, умови на наступний сезон трошки гірші, ніж були, але це не смертельно.

— Розкажіть детальніше про підготовку команди до сезону.

— Наразі тренуємось у Львові. 23 липня поїдемо на збори в Шацьк, де будемо до 31 липня. Потім буде «Кубок Львівщини» з 20 по 23 серпня і вже згодом матч за Суперкубок з «Локомотивом».

— Як проводитиметься наступний сезон чемпіонату у зв’язку з окупацією Сходу України?

— Хочуть зробити дві зони по шість команд, після яких по чотири кращі команди гратимуть плей-офф. У західній будемо грати ми, «Ураган», «Кардинал», «Спортлідер+» та дві команди з Києва – «Епіцентр» і ще одна, про яку я інформації на разі не маю. У східній зоні не все так просто – поки що не знаходять шість команд, а також велике питання, де гратимуть. «Єнакієвець» відмовився брати участь, але зате буде «ЛТК». Знаю також, що вони гратимуть усі матчі на виїзді. Думаю, що ситуація там зміниться ще не скоро.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: