Максим Павленко: "Нас попросили попрацювати на скромнiших фiнансових умовах"

16 лютого 14:15
Переглядів: 207
Павленко

Дворазовий клуб-чемпiон України з футзалу та триразовий володар Кубка опинився у скрутному фiнансовому становищi

Гравцям "Енергiї" уже зменшили зарплати на 50 вiдсоткiв. Першим сигналом до фiнансових негараздiв в "Енергiї" стало те, що команда втратила Дениса Овсянникова, одного з лiдерiв. Вiн перейшов до табору "Єнакiєвця", який нинi очолює турнiрну таблицю чемпiонату України.

-- У Львовi мене все влаштовувало, -- сказав Овсянников. -- Хороша команда, нормальне керiвництво, гарнi умови. Грали в єврокубках, були чемпiонами. А потiм повiдомили, що зарплату i все iнше зменшують у два рази. Це було як грiм серед ясного неба.

-- Чи справдi футболiстам зменшили зарплату? -- розпитує кореспондент Експресу Максима Павленка, капiтана "Енергiї".

-- Так, це правда. Керiвники клубу попросили нас iз розумiнням поставитися до ситуацiї, яка виникла. Нас попросили попрацювати на скромнiших фiнансових умовах до кiнця сезону. А влiтку подумаємо, що робити далi.

-- Як це технiчно оформили?

-- Кожному гравцю запропонували укласти угоду на нових фiнансових умовах. Погодилися всi, за винятком Дениса Овсянникова.

-- Iз чим пов'язанi такi негативнi змiни?

-- Нам пояснили, що причина у фiнансовiй кризi, в якiй опинилася вся країна.

-- Невже й iншi команди потерпають вiд цiєї кризи?

-- Я не можу говорити за iнших. Чув лише, що проблеми виникли також в iвано-франкiвського "Урагану", бо цей клуб та "Енергiя" мають спiльне джерело фiнансування.

-- Як погiршення фiнансових умов вплине на цiлi вашої команди?

-- Сподiваюсь, наша гра не погiршиться. Ми ж -- професiонали, i для нас фiнансовий стимул не є визначальним. Завдання залишаються незмiнними: перемога в чемпiонатi та в Кубку України. У розiграшi Кубка ми дiсталися чвертьфiналу i на цiй стадiї постараємося обiграти "Ураган". У чемпiонатi ми посiдаємо четверте мiсце. Програємо "Локомотиву" одне очко, а "Урагану" -- три. Наше становище нормальне. Головне -- не падати духом i далi йти шляхом до омрiяної мети. У суботу ми зустрiнемося iз хмельницьким клубом "Спортлiдер-плюс". Ця гра буде своєрiдним лакмусовим папiрцем. Маємо показати вболiвальникам, що зменшення зарплати не змiнить наших амбiцiй.

-- А якi вашi прогнози на лiто? Чи є побоювання, що такий титулований клуб, як "Енергiя", припинить iснування?

-- Нi, команда точно збережеться. Питання лише в тому, в якому складi вона виступатиме в "Екстра-лiзi". Пiсля 1 червня кожен гравець iндивiдуально ухвалить рiшення щодо свого майбутнього.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: