Максим Павленко про ігри 27-го туру Екстра-Ліги

19 квітня 20:02
Переглядів: 236
Павленко

Лідер львівської «Енергії» Максим Павленко про ігри 27-го туру Екстра-Ліги

«Луг.Т.К.» - «Кардинал-Рівне» - 4:2

Господарі майданчика перемогли за рахунок специфіки паркету і підтримки уболівальників. Треба додати ще те, що в складі «Кардинала-Рівне» були відсутні ряд провідних гравців: Тригубець, Маринюк та інші. Зрозуміло, що перед обома командами вже ніяких турнірних завдань не варто, враховуючи, що результат матчу все одно не поміняв би картину в турнірній таблиці. Позначилося ще й те, що Луг.Т.К. хотів кілька реабілітуватися перед своїми вболівальниками за провалений сезон.

«Єнакієвець» - «Ураган» - 1:3

Обидві команди мали проблеми зі складом через дискваліфікацію гравців. Тому тренера отримали можливість поекспериментувати зі складом. Найвдаліше вийшло в "Урагану", якому перемога була потрібніша, оскільки клуб з Івано-Франківська веде боротьбу за 2-е місце. Хоча за моментами можна було сказати, що яка-небудь команда мала перевагу .

«Спортлідер+» - «Локомотив» - 4:4

Команда з Хмельницького додає з кожною грою. Тим більше останнім часом гравці «Спортлідера+» вдало грають вдома перед своїми уболівальниками. І в цьому матчі господарі майданчика незважаючи на те, що програвали по ходу матчу 2 м'ячі, зуміли вирівняти гру і повести в рахунку. Однак не змогли утримати для себе сприятливий результат, так як гравці «Локомотива» вдало розіграли 2 атаки з п'ятим польовим гравцем. Поки в цьому компоненті гравцям хмельницького клубу не вистачає досвіду. І все одно результат заслуговує поваги, бо харків'янам потрібна була сильно перемога.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: