Максим Павленко: "У нас немає в команді поділу на четвірки, є загальний результат"

20 грудня 12:54
Переглядів: 163
Павленко

Головний тренер «Енергії» Максим Павленко поділилився враженнями від центрального матчу 11-ого туру.

-У другому таймі гри нам вдалося зробити те, чого не вдалося у першій половні матчу. Ми усвідомили, що у цій грі важливо забити перший гол. Насамперед думали про захист. Сподівалися нав’язати пресинг, але уже на своїй частині майданчика. У другому таймі вдалося забити два голи і більше грали від результату. Суперник мав відігруватися, а ми уже надійно відпрацювали у захисті.

-Чи все заплановане вдалося виконати? 
-Так, дякую за це хлопцям. Перш за все, хотів би подякувати вболівальникам, які нас підтримували. Вважаю, без сьогоднішньої нашої перемоги свято Миколая було б не повноцінним. Будемо радувати наших вболівальників і в наступному році. Сподіватимемось, що їх приходитиме все більше і більше.

-Порівняйте гру першої та другої четвірки.
-У нас немає в команді поділу на четвірки, є загальний результат. Тактичну установку отримує як і перша, так і друга четвірка. Сьогодні ми грали довгими передачами, аби був спокій біля наших воріт. Розуміли, якщо втрати і будуть, то на половині поля суперника. Така тактика сьогодні нам принесла успіх. Головне було не пропустити контратаки від суперника.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: