Максим Павленко: "В цій поразці є урок, який треба прийняти"

06 березня 15:37
Переглядів: 102
Максим Павленко

«УРАГАН» - «СОКІЛ» - 1:2. ПІСЛЯМОВА

Максим ПАВЛЕНКО, головний тренер "Урагану":
Один забитий гол - замало, потрібно забивати другий, третій… Ми мали достатню кількість гольових моментів, але, на жаль, не реалізували їх. Якби забили більше, то вже не залежали б від одного рекошету, який стався. Далі при нічийному рахунку не змогли вийти вперед, і пропустили другий гол… Загалом, побачили проблеми, над якими будемо працювати.

- Чого не вистачило "Урагану"?
В принципі, в захисті грали добре, не давали супернику створювати гольові моменти, які він створює завжди, перекривали ті зони, в які команда "Сокіл" старається завжди грати. Тим не менше, сьогодні не вдалося перемогти, тому будемо працювати, щоб в наступній грі не повторилася поразка.

- Сьогодні "Ураган" влаштував би нічийний результат?
Ні, ми завжди граємо на перемогу… Могли швидше піти п’ятим польовим, але вчотирьох створювали моменти, тому не поспішали з виходом п’ятого. Кутові, аути - це всі стандартні положення, які мають закінчуватися більш якісно для результату команди. На жаль, сьогодні цього не сталося. Але ми працюємо над тим, що покращити цей компонент.
 
- Як будете налаштовувати команду на останній матч регулярного чемпіонату?
Всі розуміють, що за два тижні вже починається плей-офф, і для того, щоб продовжити боротьбу за нагороди до ігор  треба підходити, якщо в неоптимальному, то близькому до оптимального стані. Зробимо правильні висновки - добре підготуємося до команди-суперника. Я з оптимізмом дивлюся вперед, і в цій поразці є урок, який треба прийняти.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: