Максим Павленко: "Вірю, що в Харкові проявиться "ураганівський" характер"

26 березня 10:50
Переглядів: 159
Максим Павленко

«УРАГАН» - «ЛОКОМОТИВ» - 3:7. ПІСЛЯМОВА

Максим ПАВЛЕНКО, головний тренер "Урагану":
 - Найперше, дякую хлопцям за самовіддачу. Намагалися догравати кожен епізод, на жаль, при стандартах не допрацювали, а суперник, навпаки, проявив більшу індивідуальну майстерність при стандартних положеннях. Ми готувалися до цього, однак не виконали установку на гру. У нас є тиждень, щоб зробити правильні висновки.

Просто так ми не віддамо путівку у півфінал. Поки є можливість – будемо боротися, старатися, нав’язувати свою гру. В складі команди пройдуть певні ротації, сьогоднішній матч довів, що потрібно внести корективи, щоб підвищити швидкість атак. Будемо працювати над тим, щоб стандартні положення у нашому виконанні були більш якісними, і ми могли реалізовувати моменти, які створюємо.

- Що стало причиною поразки?
Рахунок на табло – це яскраве відображення того, що "Локомотив" награв на перемогу значно більше, аніж ми. Значить більше попрацювали над стандартними положеннями, за рахунок чого і виграли. Повівши в рахунку 2-3 м'ячі, суперник змусив нас нервувати, і ми не зуміли показати свою гру. Після перерви – зовсім інше налаштування, дуже швидкий третій м’яч, потім - четвертий, і ми були змушені відійти від нашого плану, почати грати вп’ятьох, далі скоротили розрив в рахунку, але, на жаль, не змогли зробити його таким, щоб суперник хвилювався.

- Як будете  психологічно налаштовувати команду на бій в Харкові?
Втрачати нам вже нічого! Я вірю, що в Харкові проявиться "ураганівський" характер, який грає від першої і до останньої хвилини, сконцентрований, налаштований виключно на перемогу, з вірою в себе, з вірою в колектив. Тільки з таким настроєм ми поїдемо на другий матч серії.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: