Малашевський і Пецків допомогли збірній U-16 виграти у Данії

18 листопада 22:51
Переглядів: 146
ФФУ

Юнацька збірна команда України, складена з футболістів 1999 року народження, у другому товариському матчі обіграла однолітків із Данії з рахунком 2:1.

У складі «синьо-жовтих» участь у матчі взяли і двоє вихованців футбольних шкіл ФК «Карпати» – півзахисник Остап Малашевський (СДЮШОР «Карпати») та нападник Тарас Пецків (Академія футболу «УФК–«Карпати»), які вийшли на поле з перших хвилин зустрічі.

Команда Олександра Петракова після мінімальної поразки від данців у першому товариському матчі видозмінилася, головний тренер використав ротацію на другий спаринг із скандинавською збірною.

Вже у дебюті контрольної гри українці повели у рахунку, голом у воротах Пілгарда відзначився нападник луцької «Волині» Дєда – 1:1.

Швидкий гол дещо приголомшив господарів поля, які побігли великими силами відіграватися. На 15-й хвилині капітан збірної Данії Ескесен скористався позиційною помилкою наших захисників і відновив паритет у зустрічі – 1:1.

Наприкінці першого тайму «синьо-жовтим» вдалося забити переможний гол, автором якого знову став Дєда, оформивши «дубль» у матчі – 2:1.

Товариський матч. Данія U-16 – Україна U-16 – 1:2 (1:2)

УКРАЇНА U-16: Лунін – Бондар, Авраменко, Попов, Чех, Безродний (Гоменко, 52), Наумець (Мельничук, 77), Дєда (Кащук, 59), Малашевський (Мусолітін, 52), Пецків (Кузьменко, 32), Сухар.

Голи: Ескесен (15) – Дєда (3, 36).