Маленькі дрогобичани в День молоді "перетворилися" у шахи

02 липня 18:47
Переглядів: 244
шахи

З нагоди Дня молоді у Дрогобичі вперше відбувся театралізований шаховий турнір «живих» фігур.

Перед початком турніру зі словами привітання звернувся в.о. міського голови Роман Курчик. У своїй промові він побажав молоді сил, розуму і впевнених кроків у розбудові своєї неньки України. «Сьогодні молодь довела, що здатна відстояти свої права. Старше покоління покладає на молодь великі надії. Бажаю вам, дорога молоде, реалізувати ті сподівання, беручи на себе відповідальність у державотворчих процесах та розбудові нашого міста», — зазначив посадовець.

До привітань долучилася керівник відділу сім’ї, молоді та туризму Олександра Пашко.

Далі розпочався шаховий турнір. Учасниками було зіграно «Безсмертну партію», яку зіграли між собою Адольф Андерсен і Ліонель Кізерицький 21 червня 1851 року в Лондоні, під час проведення першого міжнародного шахового турніру.

«Живі» шахи пересувалися за допомогою підказок волонтерів та грі, яка озвучувалася і дублювалася на портативній шаховій дошці. У перерві між ходами звучали цікаві історії про шахи. Опісля турніру учасники команд отримали солодкі подарунки від міської ради, а також зробили спільне фото на згадку про започаткування креативної молодіжної традиції у нашому місті.

Родзинкою заходу було те, що «живі» шахові фігури були одягнені у сині та жовті футболки. Після того, як «живі» фігури зайняли свої позиції, перед глядачами замайорів символ державності і єднання — імпровізований синьо-жовтий стяг.

За словами ініціаторів, це був перший показовий турнір. Надалі будуть вдосконалюватися костюми, збільшуватимуться команди. Маємо надію, що навколо даного турніру будуть проводитися змагання, фестивалі та розваги молоді у дні святкувань та вільний від навчання час.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: