Маленькі футболісти проведуть на поле своїх наставників

22 липня 12:30
Переглядів: 321
арена львів

Сьогодні о 21.00 год стадіон «Арена Львів» прийматиме матч між ФК «Динамо» та ФК «Шахтар» за Інтер Суперкубок України. Футболістів на поле виводитимуть діти-переселенці зі Сходу України та АР Крим віком від 9 до 12 років.

Родзинкою футбольного матчу є успішне залучення дітей віком 9-12 років, можливість одягнути форму справжнього гравця та урочисто провести на поле улюбленого футболіста-кумира. Завдяки налагодженій чіткій взаємодії управління молоді, сім’ї та спорту та Львівського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, буде залучено 32 дитини, з яких 9 з сімей переселенців та 23 дитини зі Сходу країни, які перебувають у притулку для дітей.

«Запропонувавши дітям активно долучитись до перегляду матчу, надамо можливість зрозуміти велику відповідальність контролювання широкого простору та протистояння супернику. Особливо це стосується відчуття тактики командної гри, важливості фізичної готовності, витривалості та працездатності. Маю надію, що таке дозвілля стане частиною повсякденного життя маленьких вболівальників у Львові та гостей міста», - наголосила Оксана Рубай, в. о. директора Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Нагадаємо, за інформацією дирекції «Арени Львів», 25 липня о 19.00 год на стадіоні пройде матч між ФК «Металург» та ФК «Дніпро». Окрім цього, 10 серпня на вболівальників чекатиме гра між футбольними клубами «Металіст» і «Шахтар». 

Ярослав Альохін, прес-служба Львівської міської ради

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: