Малі Олімпійські Ігри відбулися для дошкільнят Жидачівщини за участю олімпійця Ріо-де-Жанейро важкоатлета Володимира Гози

29 серпня 11:30
Переглядів: 162
Жидачів

"Олімпіада –різнобарвних п’ять кіл,
Змагання, перемоги і медалі,
Піднімем Україну, друзі, ми,
На вищому у спорті п’єдесталі!" -

Саме під таким гаслом у Жидачівському дошкільному підрозділі НВК "Сонечко", що на Львівщині, відбулися малі Олімпійські Ігри, присвячені 25-ій річниці Незалежності України та Іграм ХХХІ Олімпіади в Бразилії.

З вітальним словом виступили: Жидачівський міський голова Левко В.С., заступник директора дошкільного закладу Максимів Н.Б., голова суддівської команди Сікорський П.М., а також вихованець Жидачівської школи важкої атлетики, учасник літніх Олімпійських Ігор в Ріо-де-Жанейро Володимир Гоза.

Привітати та заохотити дітей до занять спортом на відкриття спортивного свята завітали також і вихованці ДЮСШ м. Жидачева - кращі юні футболісти під керівництвом тренера Витака Й.М. та представники Жидачівського осередку Львівської обласної федерації кіокушинкай- карате під керівництвом тренера Магарського С.В.

Найкращі маленькі спортсмени продемонстрували силу, спритність і вміння. Під час святкового дійства використовувалися олімпійські символи, ритуали: урочиста церемонія відкриття, підняття олімпійського прапора, складання присяги учасниками та урочисте нагородження переможців.

Учасники олімпійського свята –організатори та діти зауважили, що усім було дуже весело, цікаво, захоплююче.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: