Малі Олімпійські Ігри відбулися для дошкільнят Жидачівщини за участю олімпійця Ріо-де-Жанейро важкоатлета Володимира Гози

29 серпня 11:30
Переглядів: 127
Жидачів

"Олімпіада –різнобарвних п’ять кіл,
Змагання, перемоги і медалі,
Піднімем Україну, друзі, ми,
На вищому у спорті п’єдесталі!" -

Саме під таким гаслом у Жидачівському дошкільному підрозділі НВК "Сонечко", що на Львівщині, відбулися малі Олімпійські Ігри, присвячені 25-ій річниці Незалежності України та Іграм ХХХІ Олімпіади в Бразилії.

З вітальним словом виступили: Жидачівський міський голова Левко В.С., заступник директора дошкільного закладу Максимів Н.Б., голова суддівської команди Сікорський П.М., а також вихованець Жидачівської школи важкої атлетики, учасник літніх Олімпійських Ігор в Ріо-де-Жанейро Володимир Гоза.

Привітати та заохотити дітей до занять спортом на відкриття спортивного свята завітали також і вихованці ДЮСШ м. Жидачева - кращі юні футболісти під керівництвом тренера Витака Й.М. та представники Жидачівського осередку Львівської обласної федерації кіокушинкай- карате під керівництвом тренера Магарського С.В.

Найкращі маленькі спортсмени продемонстрували силу, спритність і вміння. Під час святкового дійства використовувалися олімпійські символи, ритуали: урочиста церемонія відкриття, підняття олімпійського прапора, складання присяги учасниками та урочисте нагородження переможців.

Учасники олімпійського свята –організатори та діти зауважили, що усім було дуже весело, цікаво, захоплююче.

Автор: Оксана Вацеба
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити