Маріанна Вільшинська зустрілася з організаторами національного проекту Invictus Games: Team Ukraine

11 листопада 08:22
Переглядів: 164
Ігри нездоланних

10 листопада ц.р. відбулася зустріч заступника голови-керівника апарату Львівської облдержадміністрації Маріанни Вільшинської з організаторами команди Invictus Games: Team Ukraine Івоною Костиною та Андрієм Козінчуком з Києва. Саме цими днями за їхньою участю в універсальному спортивному залі навчально-спортивної бази літніх видів спорту МО України (вул. Генерала Грекова, 1) відбуваються зустрічі з військовиками Львівщини, пораненими під час воєнних дій й які виявляють бажання потрапити до складу команди України на Всесвітніх Іграх Нездоланних (Invictus Games). Такі Ігри відбудуться наприкінці вересня 2017 року в місті Торонто (Канада). Вперше у таких змаганнях візьме офіційну участь й збірна команда України.

М. Вільшинська разом з начальником управління фізичної культури і спорту Львівської облдержадміністрації Юрієм Майбородою та директором регіонального центру «Інваспорт» обговорили актуальні питання організації такої роботи на Львівщині, формування логістики проведення тренувальних зборів, оголошення тренерських кадрів, матеріально-технічного забезпечення, промоційної кампанії, психологічного супроводу поранених військових тощо.

Довідково.

«Invictus Games» уперше відбулися у 2014 році в Лондоні, тоді в них узяли участь представники 13 країн з Європи, Азії, Північної Америки та Океанії. На другі ігри в американському Орландо приїхали вже військовики 15 країн. На ігри в Торонто – 2017 запрошено вже 17 країн.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: