Маріо Тейшейра: "Карпати" – це бренд"

26 березня 17:21
Переглядів: 128
Про Карпати

Організацією матчу між «Жальгірісом» та «Карпатами» займається відомий футбольний функціонер Маріо Тейшейра, співвласник компанії Granada Eventos Sporting Marketing. У коментарях українським футбольним ЗМІ він розповів як виникла ідея провести цю гру.

«Нещодавно я познайомився з генеральним директором ФК «Карпати». Ігор Дедишин одразу ж здався мені професіоналом своєї справи. Тому я вирішив співпрацювати з «Карпатами». Щоб почати наші відносини з мажорної ноти, я запропонував львів’янам з’їздити до Вільнюса. «Жальгіріс» був задоволений цією ідеєю. Клуби грають в схожих кольорах, їхні фанати дружать між собою. Крім того, литовські люди підтримують Україну в цей непростий для вашої країни період. «Карпати» – це бренд. Команда багато років виступає в елітному дивізіоні української першості, брала участь в європейських турнірах, наробила там чимало галасу. Тому працювати з львів’янами – честь для мене. Думаю, наші відносини будуть вдалими» – розповів Маріо Тейшейра.

«Жальгіріс» хотів зіграти товариський матч під час паузи, пов’язаною з виступами національних збірних; їхній спортивний директор попросив організувати його. Матч «Жальгіріс» – «Карпати» відбудеться з двох причин. По-перше, я контактую з генеральним директором львівського клубу Ігорем Дедишином. А по-друге, коли я назвав «Карпати» керівництву «Жальгіріса», то їм відразу сподобалася ця ідея».

«Жальгіріс» сплатить всі витрати «Карпат» – переліт, готелі, їжу, транспорт у Вільнюсі. Львівський клуб прямої комерційної вигоди від цієї гри не отримає, тому що ми домовилися, що частина доходів буде передана на допомогу українським дітям» – резюмував функціонер.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: