"Маріуполь" U-19 – "Карпати" U-19 – 0:4

29 жовтня 21:00
Переглядів: 104
карпати

11-й тур. 28.10.2017, 13:00. «Західний», Маріуполь. 100 глядачів. Хмарно, дощ. +12°С

Арбітр – Євген Мамчур (Миколаїв).

Асистенти арбітра – Артур Кіяшко (Кривий Ріг), Андрій Ялов (Дніпро).
Четвертий арбітр – Віктор Бондаренко (Маріуполь).

Спостерігач арбітражу – Сергій Шкільний (Вишгород, Київська обл.).

«МАРІУПОЛЬ» U-19: Гончаренко, Співак, Діденко, Маймула, Шинкаренко, Петерман, Булгаков, Гайван, Бабій (Косюк, 75), Денисов, Мурза.
Запасні: Михайлов, Саєнко, Глоба, Мамич, Д’яченко, Кислий.
Старший тренер – Геннадій Орбу.

«КАРПАТИ» U-19: Артим, Куртяк (Степанчук, 75), Харжевський, Веремієнко, Слива, Желізко, Притула (Пецків, 63), Рудюк, Лях (Діма, 59), Ременюк (Дудинський, 82), Кос (Рибачук, 88).
Запасні: Готра, Дерман.
Старший тренер – Андрій Тлумак.

Голи: Ременюк, 5, Лях, 18, Рудюк, 45+1, Діма, 86.

Попередження: Бабій, 44, Булгаков, 54 – Артим, 20, Харжевський, 23, Желізко, 78.

Дві поразки – в гостях від донецького «Шахтаря» та вдома від «Зірки» з Кропивницького добряче розлютили юніорську команд «Карпат» і під «зелено-білий» каток потрапили їхні однолітки з «Маріуполя». Гра на полі стадіону «Західний» пройшла за тотальної переваги підопічних Андрія Тлумака, які забили у підсумку чотири «сухих» м’ячі.

«Карпати» з перших хвилин перейшли на половину поля суперника і не забарились як із створенням гольових моментів, так і з першим забитим м’ячем. Андрій Ременюк розпочав атаку на лівому фланзі і самотужки її завершив. Нападник ударом в правий кут відкрив рахунок – 1:0. Швидкий гол додав впевненості, а головне не погасив атакувальний запал нашої команди. До перерви «Карпати» створили ще кілька чудових нагод, дві з яких завершились голами.

Друге взяття воріт господарів у матчі – це індивідуальна заслуга хавбека Ростислава Ляха. Футболіст отримав передачу від партнера, змістився в центральну частину поля і наважився на удар із під центрального захисника – спроба карпатівця була відмінною. 2:0 – і питання про переможця матчу не виникало.

А підсумок першого тайму підвів Володимир Рудюк. «Карпати» заробили штрафний на лівому фланзі і Володя зробив силову подачу у площину воріт, м’яч не торкнувся жодного із гравців команд і перетнув лінію воріт.

По перерві «Карпати» грали за рахунком, головні зусилля вони зосередили на безпеці власних воріт, але й не забували про контратаки, одна з яких завершилась голом. Артур Діма ударом в дотик завершив старання своїх партнерів. Отож, 4:0 «Карпати» здобувають впевнену перемогу в Маріуполі і переривають свою безвиграшну серію із двох матчів. І будемо сподіватись, що попереду нова переможна серія «левів», яка буде мінімум не коротшою, ніж стартові чотири звитяги.

За матеріалами: fckarpaty.com