Марія Хлян - чемпіонка України з важкої атлетики

22 жовтня 17:43
Переглядів: 213
Марія Хлян

З 16 по 19 жовтня у місті Городок, Хмельницької області відбувся Чемпіонат України з важкої атлетики серед чоловіків та жінок, у якому взяли участь найсильніші спортсмени України. Змагання проходили під патронатом голови Федерації важкої атлетики України Олександра Гереги у сучасному спортивному клубі «Епіцентр», збудованому та обладнаному за всіма європейськими стандартами.

Урочисте відкриття спортивного комплексу «Епіцентр» відбувалося 16 жовтня, разом з відкриттям Чемпіонату країни. Прийняти участь у такій події зібралося більше тисячі чоловік, серед яких були такі почесні гості, як Сергій Бубка – президент Національного олімпійського комітету України, Ніна Уманець – заступник Міністра молоді та спорту України,Галина Герега – почесний президент спортивного клубу «Епіцентр», Ірина Мерлені – Олімпійська чемпіонка з вільної боротьби, Олена Говорова – бронзова призерка Олімпійських ігор з легкої атлетики, Яна Шемякіна – Олімпійська чемпіонка з фехтування на шпагах, Олексій Торохтій – Олімпійський чемпіон 2012 року з важкої атлетики, Наталія Скакун – Олімпійська чемпіонка з важкої атлетики, Юрій Зайцев – Олімпійський чемпіон з важкої атлетики у Монреалі 1976 року, Ігор Разорьонов – срібний призер Олімпійських ігор з важкої атлетики, Денис Готфрід – бронзовий призер Олімпійських ігор з важкої атлетики,Ольга Коробка – срібна призерка Олімпійських ігор з важкої атлетики, Юлія Калина – бронзова призерка Олімпійських ігор з важкої атлетики, Юлія Паратова – чемпіонка Європи з важкої атлетики та багато інших.

Після урочистої церемонії відкриття почесні гості дали старт чемпіонату України з важкої атлетики, в якому взяли участь близько 200 найкращих важкоатлетів зі всіх регіонів нашої країни.

У командному заліку серед жінок тернополяни посіли 2 загальнокомандне місце. Найкраще виступила у ваговій категорії до 75 кг – майстер спорту України міжнародного класу з Скалата Підволочиського району Марія Хлян, піднявшись на найвищу сходинку п’єдесталу пошани показавши результат у сумі двоборства 231 кг (ривок 103 кг + поштовх 128 кг). Вже на початку листопада Марія Хлян представить Україну на Чемпіонаті світу з важкої атлетики 2014 у Алматі (Казахстан).

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: