"Маркевич - найкращий для "Динамо", але його там сплавлять"

19 квітня 00:02
Переглядів: 1650
Селюк

Відомий футбольний агент Дмитро Селюк не залишився осторонь теми щодо нового тренера для "Динамо". 

"Рамос в принципі підходить. "Дніпро" показує непоганий футбол. Але не Рамос там ключова фігура. Прибери зі складу Коноплянку і Матеуса, і де буде"Дніпро"? Саме ці два гравці і роблять результат "Дніпру". А прибери завтра Рамоса, і особливо нічого не зміниться. Високе місце "Дніпра" потрібно ще і з ситуацією пов'язувати, коли майже всі конкуренти явно здали.

Григорчук, в принципі, любить свою роботу, досяг певних результатів з "Чорноморцем". Але складно сказати, як він буде працювати з дійсно дорогими футболістами. А з ними реально складніше. Звичайно, можна дати час на адаптацію тренеру, але у Києва цього часу нема.

Яковенко? Так, зі збірною себе показав добре. Але коли приходив Блохін, я говорив, що робота тренером в збірній і в клубі - велика різниця. У збірній потрібно бути мотиватором, яким, до слова, і є Блохін. А в клубі потрібно з футболістами працювати кожен день. Яковенко ще потрібно показати себе і на клубному рівні. Не думаю, що Суркіс після Блохіна ще раз ризикне поставити тренера, що не має великого досвіду роботи в клубі.

Маркевич - найкраща кандидатура з українських кандидатів. Він грамотний фахівець. Довів це і в клубі, і в збірній. Але не думаю, що психологічно Маркевич спрацюється. В "Динамо" його сплавлять. Чому? Там працює багато колишніх динамівців. А Маркевич в "Динамо" ніколи не був. Він там буде чужаком. До того ж і сам володіє характером", - проаналізував кандидатів Селюк.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: