Маркевич у львівському... шпиталі

20 березня 11:57
Переглядів: 1931
Маркевич

Тренер дніпропетровського «Дніпра» Мирон Маркевич, замість поїздки до Амстердаму на поєдинок Ліги Європи проти місцевого «Аяксу», через проблеми зі здоров’ям, змушений був відвідати лікарів, які рекомендували вихованцеві львівського футболу взяти паузу в …роботі.

І треба такому статися, що недуг підкосив наставника у такий відповідальний для «Дніпра» час. Адже дніряни у чемпіонаті перебувають у групі лідерів, з перспективою на золоті медалі. А в Європі, незважаючи на невдачу в Голландії ("Аякс" - "Дніпро" 2:1 - відео голів), пройшли бар’єр чотириразового володаря кубка європейських чемпіонів, потрапили до чвертьфіналу цього турніру.

Поправити здоров’я пан Мирон вирішив у Львові в одній із місцевих лікарень. Так, на Галичині для нього усе рідне. Тому, віримо, що домашня аура посприяє швидкому одужанню.

До того ж у попередні роки Мирон Богданович неодноразово побував у лікарнях з різними місіями. Безперечно, хотілося, щоб у майбутньому, якщо і відвідуватимете шпиталі, то не як пацієнт, а – доброчинець.

Знаючи Маркевича, мушу визнати, що він, з допомогою медиків, впорається із тимчасовими проблемами тиску. Тож, пане Маркевич, одужуйте і повертайтеся у робочий вир!

Чого щиро вам бажає наш творчий колектив.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: