Маркіян Лубківський: "Новий президент ФІБА-Європа - відданий друг України"

07 червня 22:19
Переглядів: 248
Лубківський

Глава оргкомітету фінальної частини чоловічого баскетбольного чемпіонату Європи 2015 року в Україні Маркіян Лубківський прокоментував майбутню зустріч керівника ФІБА-Європа Тургая Деміреля з прем'єр-міністром України Арсенієм Яценюком.

«Під час розмови, яка запланована на початок наступного тижня, буде обговорюватись доля проекту, подальші спільні кроки, - заявив Лубківський. - Ми давно чекали цієї розмови, і вона відбудеться як і заплановано - після виборів нового керівництва ФІБА-Європа, а також після виборів нового президента України.

Я думаю, і призедент і глава уряду підтримають проведення турніру в Україні, адже це великі міжнародні змагання, які вимагають ретельної пидготовкі і не менш ретельного уваги з боку держави. В цілому я з оптимізмом дивлюся на приїзд в Україну делегації ФІБА-Європа, тому що знаю скільки зусиль було докладено президентом Федерації баскетболу Волковим для того, щоб зберегти цей проект, щоб Україна не втратила право провести Євробаскет.

Я знаю наскільки позитивне ця година ставлення до нашого баскетболу, і до України в цілому, серед чиновників ФІБА-Європа. Тургай Демірель (новий президент ФІБА-Європа) - відданий друг України, він дуже прихильно до нас ставиться, і у нього тісні контакти з Олександром Волковим.

Так що, я оптимістично налаштований на цей візит, і вірю в досягнення позитивних результатів. Що стосується формату турніру, то ця година говорити про це немає сенсу, а потрібно дочикатися проведення самої зустрічі, і прийнятих за її підсумками рішень. Десятого червня, після закінчення зустрічі ми будемо частково знати її результат, а вже 13 числа в Мюнхені пройде засідання нового складу ФІБА-Європа, де і буде оголошено остаточне рішення».

Нагадаємо, що раніше Маркіян Лубківський заявив про те, що серед нових керівників ФІБА-Європа чимало друзів України.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: