"Марокканські атласні леви" – "Українські отамани". Анонс

27 березня 19:54
Переглядів: 235
українські отамани

Сьогодні, 27 березня, на професіональний боксерський клуб «Українські отамани» очікує чергова виїзна матчева зустріч у V сезоні Всесвітньої серії боксу (WBS), в якій у місті Касабланка команда зустрінеться з «Марокканськими атласними левами».

Зустріч пройде в рамках 11-го туру змагань WSB, повідомляє прес-служба «отаманів».

За результатами попередніх поєдинків наші майбутні суперники розмістилися на 5-й позиції групи «А» з 13-ма очками в активі. В той час як «Українські отамани» посідають 3-ю сходинку турнірної таблиці з 20-ма заліковими балами.

Нагадаємо, у попередньому турі змагань «Українські отамани» здобули впевнену перемогу з рахунком 4:1 у матчевій зустрічі проти «Китайських драконів». Сильнішими за своїх суперників були й марокканці. В десятому турі змагань «Атласні леви» здобули мінімальну перемогу у виїзному матчі над «Британськими левовоми серцями» з рахунком 3:2.

Варто також відмітити, що у нинішньому сезоні Всесвітньої серії боксу команди вже зустрічалися між собою. В рамках четвертого кола змагань «Отамани» зазнали першої поразки у сезоні поступившись у домашньому матчі «Атласним левам» з рахунком 2:3.

Майбутній поєдинок між командами пройде у підгрупі «С1», в рамках якої на ринг вийдуть боксери вагових категорій: 49 кг, 56 кг, 64 кг, 75 кг та 91 кг.

Напередодні матчу відбулася прес-конференція та офіційна процедура зважування команд-учасниць сьогоднішнього вечора боксу.

Отже, на вагах боксери показали наступні результати:

«Марокканські атласні леви» – «Українські отамани»

Вагова категорія до 49 кг:

Заер Ясин 48,6 кг – Хасанбой Дусматов 48,8 кг

Вагова категорія до 56 кг:

Хумут Мохамед 55,8 кг – Микола Буценко 55,7 кг

Вагова категорія до 64 кг:

Ель Барбарі Хамза 63,8 кг – Дмитро Грінченко 63,8 кг

Вагова категорія до 75 кг:

Харноуф Саїд 74,5 кг – Хуршідбек Норматов 74,7 кг

Вагова категорія до 91 кг:

Аззоузі Амін 88,6 кг – Арсен Азізов 89,1 кг

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: