Марселіньо: "Я радий, що отримав можливість виступати за "Карпати"

08 березня 22:28
Переглядів: 379
марселіньйо

Львівські "карпати" представили вчора своїх новачків. Одним з них є бразилець Марселіньо – бразильський атакувальний футболіст, який вже дебютував за «Карпати» у матчі проти «Таврії»:

 «Я радий, що отримав можливість виступати за «Карпати». Кілька місяців тому я довідався про те, що є можливість поїхати в Європу, грати за львівську команду. Від того часу я шукав інформацію про клуб і місто. Львів мені дуже сподобався. Так само як і атмосфера в команді. На жаль, я поки не можу говорити по-українськи, але найближчим часом, думаю, зможу порозумітися зі всіма гравцями. Наразі мені найпростіше з Сашком Гладким, якому найлегше віддати гольову передачу» – каже Марселіньо.

 «Щодо погоди, то вона мене трохи лякає (сміється). Снігу я не бачив ніколи, так само ніколи не відчував на собі мороз. Я бачив лише сонце. Тому мені зараз непросто, але я адаптуюся до нових умов. Мене ще в Бразилії лякали снігом. Але більше за це я хвилювався за відстань, яку доведеться подолати від рідного дому до нового місця роботи. Але я поставив перед собою мету і йду до неї» – підсумував бразилець.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: