Мартін Боґатінов також переведений у дубль

22 червня 08:16
Переглядів: 470
Мартін Богатінов

Сьогодні ввечері команда львівських "Карпат" вирушила на комфортабельному автобусі на збори до Словенії. Оскільки в більшості футболістів "зелено-білих" відкриті польські візи, то в далеку дорогу команда помандрувала не через Чоп, а через Козловець, що збільшує відстань від кінцевої точки приблизно на 400 кілометрів. Що ж, гравці матимуть додаткову нагоду в комфортних умовах помилуватися краєвидами рідної і польської земель.

Як і очікувалося, дев'ятеро переведених до дубля нещодавно основних футболістів "Карпат" залишилися вдома і тренуватимуться за спеціально розробленою тренером Володимиром Безуб'яком програмою на полі стадіону "Прогрес". Номінально цей газон сертифікований для проведення матчів Дитячо-юнацької футбольної ліги України, однак насправді діти на цій галявині не грали вже давно. Причина проста - трав'яне покриття знаходиться в настільки жахливому стані, що на ньому відмовилися б грати навіть регбісти.

Але є покращення. В своєму останньому коментарі, напевно, вже колишній капітан "Карпат" Ігор Худоб'як іронічно пожартував, що для повноцінних занять йому, Олегові Голодюку, Михайлові Кополовцю, Андрієві Ткачуку, Муртазові Даушвілі, Сергієві Зеньову, Олександрові Касьяну, Ігореві Ощипку та Іванові Мілошевічу не вистачає лише воротаря. Так ось, воротар вже є, адже голкіпер збірної Македонії Мартін Боґатінов, не погодившись на зниження зарплати, теж залишився у Львові.

Тим самим, виходить, що відразу 11-х з виставлених на трансфер гравців нові умови оплати праці влаштовують. У когось рівень зарплати і до того не перевищував встановленого рівня в 10 тисяч доларів, а дехто зрозумів, що в нинішніх умовах знайти адекватний варіант йому буде складно. Що ж, продовжуємо пристрастно спостерігати за ситуацію в "Карпатах"...

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: