Мартін Богатінов: "Арбітр явно був не за нас"

19 лютого 15:14
Переглядів: 96
Default Image

Воротар «Карпат» Мартін Богатінов в грі з «Іллічівцем» провів перший тайм. Попри те, що саме «карпати» вели і контролювали гру, в македонського воротаря роботи все ж вистачало.

– Оціни дії команди в першому таймі.
– Я не можу сказати, що ми зіграли погано, але я й не можу сказати, що ми зіграли добре. Напевно, гра склалася 50 на 50. Щось вдалося, щось ні. Але коли пропускаємо голи і програємо, звісно, завжди всередині бачиш більше негативу. Позитивні моменти гри відходять на другий план. Я маю на увазі, що мої сейви нічого вже не означають, якщо ми все ж пропустили в свої ворота м’яч.

– На початку гри і справді ти кілька разів виручив команду. Що саме трапилося в тих епізодах?
– Найяскравіше пам’ятаю епізод на перших хвилинах гри, коли «Іллічівець» виконував кутовий удар. Там м’яч летів в ближній кут і я зіграв чисто рефлекторно. Але ще раз кажу, що зараз ні цей епізод, ні інші вже не мають значення, адже ми потім таки пропустили гол і завершили гру, поступившись 0:1.

– В першому таймі команда грала проти сонця. В цьому можна розгледіти мінус?
– Не можу так сказати. В футболі всі фактори важливі, але треба завжди грати, незважаючи на них. Є сонце, немає сонця – треба завжди грати у свою гру. Не треба шукати якісь мінуси. У всьому треба бачити плюси.

– Тобі не здалося, що гол «Іллічівця» чимось нагадує пропущений м’яч від «Войводини»? Також передача від лінії воріт, яку суперник замикає в дотик.
– В чомусь вони і справді схожі, але цього разу була інша ситуація. Коли забивав «Іллічівець» – було більше гравців на шляху м’яча. Я бачив і м’яч, бачив і удар. Але були два-три інші гравці, які могли замкнути цю передачу. Тому від кого чекати завершального пострілу – було невідомо. Тому я і не встиг відбити цей м’яч.

– Можеш назвати перемогу «Іллічівця» заслуженою? Як не як «Карпати» більше загрожували воротам суперника.
– В нас і справді було багато моментів для голу. Але в певних епізодах «Іллічівцю» допомагав суддя. Арбітр явно був не за нас. В двох-трьох ситуаціях суддя прийняв рішення не на нашу користь, коли ми могли забивати гол, а суперник порушував правила. Це були чисті пенальті і рахунок мав бути тоді на нашу користь.

– Після двох поспіль поразок з рахунком 0:1 психологічно важко?
– І так, і ні. Звісно прикро, що ми поступилися, але це ж товариські матчі. Для цього їх і проводять, щоб ми побачили, де були наші помилки. Тут, в Туреччині ми собі ще це можемо дозволити, але в подальшому, коли почнеться сезон, ми не можемо вже помилятися. Треба працювати над цими помилками, щоб в майбутньому тільки перемагати.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: