Мартін Богатінов: "Карпати" не збираються здаватися на милість суперник"

17 квітня 17:30
Переглядів: 142
Богатінов

Коли ми домовилися здзвонитися в обумовлений час, Мартін Богатінов попросив передзвонити ще через «п'ять хвилин».

Інтерв'ю давав без перекладача і висловлювався досить зрозуміло, лише зрідка перепитуючи те чи інше питання.

- В обороні «Карпат» зібрані українці, серб Іван Мілошевіч та словенець Грегор Балажіц. Чи налагоджено у вас з ними взаєморозуміння?

 - Мені не важко знаходити спільну мову з хлопцями. Я вже розмовляю по-російськи, трохи по-українськи.

Мілошевич і Балажіц вже давно все розуміють. Та й в ігровому плані немає ніяких проблем.

- Чи є у вас друзі в «Карпатах»?

- Не можу назвати когось одного своїм другом. Я з усіма футболістами «Карпат» у хороших стосунках. Чи є у мене вороги? Не знаю. Поки поганих людей у Львові не зустрічав.

- Радость і смуток ділите з коханою людиною?

- На даний момент у мене немає ні дружини, ні постійної дівчини. Від львів'янок, звичайно, голова обертом, але поки ніхто не завоював моє серце.

Може, ще не готовий до серйозних стосунків, або просто не знайшов споріднену душу. Але я не залишаю це питання без уваги.

- Як думаєте, чому в чемпіонаті України мало македонців?

- Могло бути, звичайно, і більше, але мені здається, нас і так вистачає. Крім мене в «Волині» виступають Ванче Шиков і Душан Савіч, у запорізькому «Металурзі» - Бесарт Ібраїмі.

З земляками майже не вдається підтримувати відносини, лише перед матчами можемо перекинутися парою слів, зрідка зідзвонюємося. Хіба що з Шиковим частіше спілкуємося, оскільки разом виступаємо за збірну Македонії.

- Хто, на ваш погляд, лідер «Карпат»?

- Вважаю таким Ігоря Худоб'яка. Наш капітан ніколи не опускає руки, завжди бореться до кінця. Він подає хороший приклад. Так і повинні надходити поважають себе виконавці.

- Восени на провідних ролях у «Карпатах» був боснійський легіонер Семир Штіліч. Чому він став менш помітний навесні?

 - Мені складно сказати. Напевно, у кожного футболіста трапляються злети і падіння. На мій погляд, Штіліч себе ще покаже. Але краще про Семіра запитати у нашого тренера.

- Де в турнірній таблиці повинні перебувати «Карпати»?

- Думаю, зараз ми займаємо не своє місце. На мій погляд, ми повинні бути, як мінімум, в десятці. У нас ще є час виправити ситуацію.

- Який весняний матч «Карпатам» вдався, а який - ні?

- Вважаю, провальним для нас вийшла зустріч у Донецьку з «Металургом». А в актив можу занести перший весняний поєдинок з «Таврією», яку заслужено здолали. Непогано діяли з «Динамо» і в деяких інших матчах. Але, на жаль, окулярів це нам не принесло.

- На «Динамо» налаштувалися краще, ніж на донецький «Металург»?

- У нас на кожну гру серйозний настрій. Просто в матчі з «металургами» у нас майже нічого не виходило, тоді як суперник знайшов свою гру. А з «Динамо» додавали мотивації наші вболівальники, які завжди активно підтримують.

- Як вам робота рефері в матчі з «Динамо»?

- У мене немає претензій до суддів. Вважаю, кожен має займатися своєю справою.

- Як оцінюєте шанси в протистоянні з «Шахтарем»?

- Так, «Шахтар» - лідер українського футболу. Але, вважаю, у нас теж є шанси. Це важливий для нас поєдинок. Готуємося дати бій супернику. Тим більше на Кубок, де все вирішує одна гра.

- Чи сподіваєтеся, що у «Шахтаря» не буде надмотивації?

- Не можу говорити за команду Мірчі Луческу. Знаю, що «Карпати» не збираються здаватися на милість супернику. Ми налаштовуємося на важкий поєдинок.

- Який у вас найбільш пам'ятний матч з «Шахтарем»?

- Чесно кажучи, про гірників у мене хороші спогади. Я тільки перебрався в «Карпати», і в березні 2011 року ми грали з «Шахтарем» у Львові, і в напруженій боротьбі перемогли 1:0. Тоді вся наша команда пережила незабутні емоції.

- Останнє питання: чи є у вас у Львові улюблені місця? Можливо, любите відпочивати в нічних клубах?

- Я домашня людина, робота і будинок займають весь час: спочатку готуємося до матчу, потім відновлюємося і знову готуємося. Якщо говорити про улюблені місця, то мені подобається бувати в старому місті. Всім знайомим, які запитують мене про Львів, раджу там побувати. Це казкове місце.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: