Мартін Богатінов: "Карпати" заборгували мені зарплату за сім місяців плюс підйомні"

03 жовтня 07:43
Переглядів: 265
богатінов

Екс-голкіпер "Карпат" Мартін Богатінов прокоментував рішення КДК ФФУ про зняття із львівського клубу трьох очок за невиконання перед ним контрактних зобов'язань. 

"Я знаю, що з "Карпат" зняли три очки - новини дивлюся, читаю. В "Карпатах" стверджують, що моя офіційна ставка - п'ять тисяч гривень, а решту розписано в бонусах. Але невже хтось серйозно думає, що я б приїхав грати в іншу країну за 500 доларів? Я думаю, на рівні Прем'єр-ліги немає жодного футболіста з такою зарплатою", - каже Богатінов.

"Мій конфлікт з керівництвом клубу розпочався навесні 2013-го я кожен другий день дзвонив Ігорю Дедишину, просив розрахуватися зі мною, але кожен раз чув: "Завтра, завтра, завтра". Це завтра, щоправда, так ніколи і не настало. Обіцяли розрахуватися до першого березня, але робити це не поспішали, навіть підйомні за підписання контракту я так і не побачив, хоча вони чітко прописані - так само, як і зарплата. Все остаточно вирішилося, коли я отримав травму в матчі з "Говерлою". Травмований футболіст "Карпатам", мабуть, потрібен не був. Загалом "Карпати" заборгували мені зарплату за сім місяців плюс підйомні.

В іншому - все було відмінно. Так, іноді затримували зарплату, але в підсумку платили - абсолютно нічого страшного, якщо не завжди вчасно виходить. Іноді мене штрафували, але теж не можу сказати, що ці санкції були вигаданими. Все було добре, Львів став моїм другим домом, я себе дуже комфортно почував: приємні люди, чудові вболівальники. Якщо чесно, я навіть думав, що залишуся в "Карпатах" на довгі роки. Шкода, що не завжди все складається так, як ми того хочемо", - розповів Мартін Богатінов.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: