Мартін Богатінов: "Мали забивати ще принаймні один–два голи"

18 липня 22:29
Переглядів: 335
Default Image

Незважаючи на помітну перевагу «Карпат» у грі з «Чорноморцем», у кіпера «зелено-білих» Мартіна Богатінова роботи упродовж поєдинку вистачало. За підтримки своїх партнерів ліквідував він майже всі небезпечні вилазки «моряків». Лише наприкінці першого тайму виявився безсилим проти удару в дальній кут капітана одеситів Анатолія Діденка, коли того партнери вивели на ударну позицію.

– Мартіне, тобі довелося сьогодні не раз вступати у гру і демонструвати свою майстерність.

– Я б не сказав, що ця гра для мене, як і в цілому для нашої оборони, була важкою. Ми з самого початку захопили ініціативу і більшу частину гри провели на їхній половині поля, багато атакували, мали чимало моментів. Також нам вдалося досить швидко відкрити рахунок. Ми й після забитого голу продовжували їх весь час тиснути і мали забивати ще принаймні один–два голи. Думаю, якби так сталося, то долю зустрічі було б вирішено задовго до її завершення. А так…

– Що трапилося в тому епізоді, коли «Чорноморець» забив?

– Якщо ви маєте на увазі, що там хтось помилився з наших гравців, то я так не думаю. Коли бути об’єктивним, то я вважаю, що в тій ситуації не стільки ми погано зіграли, як вони добре. Їхній гравець (Сергій Політило – Авт.) віддав просто суперпередачу. Пас був настільки скритим, що прочитати подібний хід було практично не можливо. Інший гравець, мені здалося, це був їхній капітан (Мартін правий, на пас відгукнувся Анатолій Діденко – Авт.) не менш класно відкрився і пробив у дальній кут.

– Врятувати команду від пропущеного голу ти міг? Удар був з досить гострого кута.

– Коли він опинився зі мною один-на-один, я одразу вискочив йому назустріч, що зменшити кут обстрілу. Ніби все робив правильно, але він пробив у дальній кут. Відстань була близькою і я не встиг зреагувати.

– Настрій у тебе не найкращий. Вважаєш, рахунок не по грі?

– У них також були моменти, але коли брати всю гру загалом, то ми мали, як я вже казав, забивати вже на початку гри кілька м’ячів. Тому я вважаю, що ми не змогли перемогти у практично виграному матчі. Але, що тепер про це говорити – рахунок на табло і його вже ніхто і ніщо не змінить…

 


Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: