Мартін Богатінов: "Ніколи не змішую футбол і політику"

17 серпня 13:02
Переглядів: 308
Default Image

У розмові з кореспондентом Інформаційного центру ФК «карпати» македонський кіпер «зелено-білих» Мартін Богатінов розповів, що він думає про той факт, що гравців грецького ПАОКа в Греції називають «македонцями».

– Мартіне, ти є громадянином Македонії. Зараз ти приїхав у Грецію, але перебуваєш на території, яку греки також називають Македонією. Що ти у зв’язку з цим відчуваєш?
– Греція – це Греція, а Македонія – це Македонія. Так не може бути, щоб у Греції була своя Македонія. Це є неправильно.

– Але ж навіть футболістів ПАОКа називають або «двохголові орли», або «македонці». Той факт, що команду-суперницю називають іменем твоєї Батьківщини, може бути для тебе додатковим мотивом у грі?
– Мотивації грати з ПАОКом у мене й без цього вистачає, це ж ігри за вихід у групу в Лізі Європи. А на ваше запитання скажу, що я граю у футбол і ніколи не змішую його з політикою. Але ще раз підкреслю, що Греція – це Греція і ніякої Македонії тут бути не може.

– А ворожнечі через все це між греками та македонцями (маю на увазі твоїх співвітчизників) немає?
– В принципі ні. Аби це довести, приведу такий факт: дуже багато мешканців Македонії приїздять на відпочинок саме до Греції. Якби була ворожнеча, то, напевне, вони б до Греції не їхали. Думаю, ви зі мною погодитеся.

– Зараз багато розмов про те, що фанати ПАОКа є особливо буйними. Чи не створить це додаткові труднощі гравцям «Карпат»?
– Так, я про це чув. Однак я не думаю, що в Україні фанати підтримують свої команди менш активно, ніж в Греції. Тому я не вважаю, що поведінка трибун може стати нам на заваді грати у свій футбол. А от чи зможемо ми показати свій футбол, залежить тільки від нас.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: