Мартін Богатінов: "Одна поразка - це ще не кінець світу. Головне - виконати завдання на сезон"

21 березня 21:08
Переглядів: 370
Default Image

Македонський воротар «Карпат» Мартін Богатінов з роздягальні стадіону «Локомотив» вийшов у пригніченому стані, але як справжній професіонал від спілкування з Інформаційним центром клубу не відмовився.

– Я просто шокований тим, що трапилося! Пропустити три голи в одному матчі – це просто катастрофа! Сьогодні я зіграв зовсім не так, як мені хотілося. Я майже нічого в цій грі не відбив...

– Чому ж, в другому таймі ти перевів на кутовий дуже сильний удар Ківи з кута штрафного майданчика...
– Так, добре пам’ятаю той удар. Пробив він дійсно дуже сильно. Але я добре бачив момент удару і не мав права пропустити цей м’яч. Щоправда, ловити м’яч я не ризикнув – удар був дуже потужний, такі постріли краще відбивати, тоді менше ризику. Але це і все, в інших моментах м’яч залітав у сітку.

– Вважаєш, у тебе були шанси відбити ті удари, після яких м’яч опинявся у сітці воріт?
– Шанс відбити є завжди, якої б сили не був удар і з якої б відстані його не завдавали.

– Невже ти вважаєш, що міг відбити удар Жабокрицького?
– Можливо, зі сторони виглядало, що такий удар відбити нереально. Але мене все одно не залишає відчуття, що шанс врятувати свою команду у мене був. Хоча, цілком ймовірно, це тому, що я воротар. А воротар повинен знаходити рятівний варіант у будь-якому моменті.

– Попереду у тебе поїздка до збірної. Летиш додому не в найкращому настрої?
– На жаль, так. Особливо тішитися немає чого. Але нічого, ми програли лише один матч, а попереду їх ще чимало. Впевнений, що і я, і вся команда в них покаже значно кращу гру. І ми ще не раз потішимо наших вболівальників перемогами. Одна поразка - це ще не кінець світу. Головне - виконати завдання на сезон.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: