Марттін Богатінов: "Може допомогти тільки дуже добре тренований рефлекс"

22 серпня 11:54
Переглядів: 152
Default Image

Воротар «Карпат» Мартін Богатінов вважає, що підсумок гри його команди з «Таврією» є справедливим – жодна з команд на поразку не заслуговувала. Про це він розповів Інформаційному центру клубу одразу по завершенні зустрічі в Сімферополі.

– Питання не з найприємніших – розкажи про гол у наші ворота.
– Там така вийшла ситуація, що всі наші гравці оборони змістилися надто вправо, і тут з того флангу пішла хороша передача на дальню, де самотньо стояв їхній гравець.

– Виходить, захисники загубили у власному карному майданчику Калініченка?
– На то виглядає, але в грі таке буває. футболісти ж живі люди і вони також час від часу припускаються помилок. Якби було по-іншому, то футбол був би нецікавим, бо рахунок завжди був би 0:0. Хоча, щоб виграти, не достатньо, щоб суперник помилився. Треба також ще вміти скористатися його неточністю.

– Такі удари, на твою думку, взагалі то може воротар відбити чи ні?
– Може, але це дуже важко. Адже гравець знаходиться в кількох метрах від воріт і до того ж б’є зльоту по м’ячу. Тут може допомогти тільки дуже добре тренований рефлекс. Я ж в даному епізоді не встиг як слід згрупуватися.

– Тобто, він тебе просто розстріляв?
– Так, все трапилося саме так.

– Роботи у тебе сьогодні було більше в першому таймі чи в другому?
– Скажу, що роботи було достатньо. І не тільки в мене, а в усієї команди. Причому не тільки функціональної, а й психологічної також. Все ж справи у нас зараз йдуть не найкращим чином. Що ж до мене, то в них були моменти і в першій 45-хвилинці, і в другій. Так що прийшлося попрацювати добре упродовж всієї гри.

– Тобто, хоча сьогодні й неділя, у тебе вона була далеко не вихідною?
– О, це так – вихідного сьогодні в мене не було точно (посміхається – Авт.).

– Ти не грав у трьох останніх іграх «Карпат». Був ти і в запасі у грі за збірну Македонії. Через паузу в ігровій практиці у тебе не було якихось проблем?
– Ні, і перед грою, і в її ході я почувався дуже добре. Одразу відчув гру і все було нормально. Так, я не стояв в останніх іграх, але ж щодня працював на тренуваннях. То ж весь цей час був у робочому тонусі і був готовий у будь-який момент зайняти своє робоче місце у воротах. Але хто з нас стоятиме у тій чи іншій грі, вирішує тренер. У воротарів так в кожній команді – вони весь час є конкурентами за право вийти на поле. Однак це не впливає на наші стосунки – вони у нас абсолютно нормальні.

– Пропущений гол, на твою думку, сильно психологічно пригнітив команду?
– Кожен пропущений гол викликає негативні емоції. Але потрібно вміти якомога швидше в собі їх приглушити, бо в іншому випадку нічого доброго не буде. Не можна пригнічувати себе тим, що сталося, а навпаки, треба думати, як виправити ситуацію і продовжувати грати, йти вперед.

– Перший тайм ми відіграли гірше. Натомість у другому додали. Як ти думаєш, чому?
– Не знаю. Можливо, через те, що у нас сьогодні був незвичний склад. Потрібно було трохи часу, щоб хлопці відчули один одного, налагодили ігрові зв’язки. Але добре, що ми зуміли зібратися і відіграли пропущений гол. Сьогодні, я думаю, всі побачили, що у нас хороша команда, в якій всі працюють на один результат. Інша справа, що не завжди виходить так, як хочеться і нам, гравцям та тренерам, і нашим вболівальникам.

– То все ж, рахунок сьогодні по грі?
– Ми могли виграти, але могли й програти. Тому вважаю, що нічия по такій грі є справедливим підсумком.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: