Мар’ян МАРУЩАК: "Про прем'єр-лігу "Львову" варто забути вже сьогодні"

23 січня 21:02
Переглядів: 314
Default Image

Останніми днями львівська команда стала одним з основних ньюзмейкерів українського футбольного міжсезоння. Дружина розсипається, наче картковий будиночок. Понад десять провідних футболістів цієї першолігової команди подалися в інші клуби на перегляд.

Що очікує "містян" у найближчому майбутньому? З цього приводу ми поцікавилися думкою екс-голкіпера львів'ян Мар'яна Марущака.

- Що трапилося з клубом, який донедавна був, можна сказати, оазою благополуччя? Чому зі Львова їдуть провідні гравці?
- Мене здивувало, що команда, яка грала у прем'єр-лізі, опинилася на межі виживання. Усе залежить від фінансування. Нема грошей — нема клубу. Зараз у президента ФК "Львів" непрості часи, і тому він змушений продавати гравців. Його також можна зрозуміти, адже виплачувати ту зарплату, на яку розраховують футболісти, нема звідки.

- Можливо, футболісти дещо поквапилися з рішенням?
- Думаю, усі виконавці знають, що належного фінансування вже не буде. Це рішення узгоджене двома сторонами — командою і президентом. Та й амбіції окремих гравців відіграли важливу роль. Багато хто з них хоче випробувати свої сили у прем'єр-лізі. Тісно спілкуюся з багатьма, чудово їх розумію.

- Що буде далі?
- Про прем'єр-лігу варто забути вже сьогодні. Друге місце, яке наразі у ФК "Львів", охоче посяде хтось із трійки — "Олександрія", "Закарпаття", "Чорноморець". А що робити львів'янам? Варто взятися за молодь, яка залишиться у клубі, і потихеньку її награвати у другому колі. Свого часу таким шляхом пішли львівські "карпати", отримавши потім величезні дивіденди.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: