Мар'ян Пелех: "Футзал я б ні на що не проміняв"

19 березня 12:47
Переглядів: 194
Пелех

"Ураганівський" фан-клуб "Ура-Фан" продовжує знайомити усіх шанувальників івано-франківської команди з особистим життям їхніх улюбленців. Сьогодні у традиційній рубриці "Життя поза грою" - 20-річний Мар'ян Пелех.

- Як розпочалося твоє захоплення футболом?
В дитинстві почав займатися великим футболом у ДЮСШ "Карпати", згодом з однокласником спробувати свої сили у футзальній секції львівської "Енергії", в складі якої їздив на різні дитячі чемпіонати. А через деякий час потрапив і в "Ураган-2".

- Які ще види спорту тебе приваблюють?
В школі часто брав участь у змаганнях з баскетболу, та й тепер мені подобається цей вид спорту, тому часто відвідую матчі франківської "Говерли". Також люблю дивитись біатлон і теніс, але футзал я б ні на що не проміняв.

- Честь "Урагану" ти захищаєш під тринадцятим номером, що означає для тебе це число?
Це дата мого народження, тож це число для мене символічне, і я не вважаю його нещасливим, а навіть навпаки…

- Розкажи, як проходить твій звичайний день?
Я вже ніде не навчаюся, тому ранок мій починається досить таки пізно - прокидаюся в 10-11 годині. Далі по плану - тренування, тренажерний зал та відпочинок. Моє життя можна вважати трохи одноманітним, але з іншої сторони, я ж займаюсь своєю улюбленою справою, яка приносить мені задоволення, то чому б ні?! (сміється - авт.).

- До речі, як організовуєш свій відпочинок?
Можу сходити кудись погуляти або приготувати щось смачненьке разом з хлопцями, з якими живу. Я, звичайно, не виділяюсь кулінарними здібностями, але щось простеньке зробити можу. Борщ, наприклад, ще не навчився готувати, але, думаю, ще все попереду. Люблю дивитися фільми: бойовики, кіно про гонки та машини, серіали, перелічувати можна довго… Інколи читаю, з останнього, зокрема - "450 градусів по Фаренгейту".

- Як щодо чоловічого захоплення атомобілями? Які марки подобаються?
Машини, мабуть, як і всі чоловіки, люблю. Найбільше подобаються мерседеси або BMW, як на мене, дуже хороші автомобілі. Якщо чесно, не розділяю захоплення багатьох раритетними автівками, не бачу в них нічого надзвичайного, тому надаю перевагу сучасним екземплярам. Правда, ще не маю водійських прав, але в найближчих планах це - як одне з пріоритетних завдань.

- Розкажи про свою родину… Як вони ставляться до твоєї професії?
У мене звичайна львівська сім'я. Батько - водій, а мама домогосподарка. Братові 21 рік, він вчиться, працює і також грає у футбол. До речі, батько у свій час теж займався футболом, тому нашу родину можна назвати трішки спортивною. Рідні завжди мене підтримують, і, звичайно, вболівають за "Ураган".

- Вже традиційно запитуємо спортсменів про їхні фобії, як щодо тебе?
У мене офідіофобія (сміється - авт.). Дуже боюся змій… Пригадую, шкільний друг, який відвідував зоогурток, мені на зло приніс в клас маленького плазуна, я цілий день до тями не міг прийти.

- Секрет успіху від Мар'яна Пелеха…
Завжди дивитись на речі без "рожевих окулярів", добиватись своєї мети, бути настирливим. Поставити свою ціль і йти до неї, незважаючи ні на що…

- Твої побажання вболівальникам "Урагану"
Мирного неба над головою усім нам, хочу, щоб ця війна уже нарешті закінчилась і більше не було втрат. А вболівальників хочу попросити, щоб завжди підтримували нас, а ми в свою чергу будемо тішити їх хорошими голами і цікавими іграми.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: