Мар’ян Швед: "Відчуваю підтримку і довіру"

14 лютого 10:40
Переглядів: 173
Мар’ян Швед

У матчі проти гранда болгарського футболу, вихованець клубної школи Мар’ян Швед, наприкінці першого тайму вивів «Карпати» вперед, а на останніх секундах матчу врятував свою команду від поразки. Після поєдинку 17-річний вінгер поділився своїми враженнями від бойової нічиї.

«Звичайно, я задоволений, як і вся наша команда. Хоч це і товариський матч, але у будь-якому випадку приємно забити двічі, ще й такій відомій команді. Ми програвали, часу було мало, але добре, що вдалося звести гру до нічиєї».

«Перед першим голом Артур Карноза віддав мені дуже зручну передачу – залишалося лише трішки собі обробити і пробити по воротах. А другий гол вдалося забити після того, як Ігор Пластун виграв повітря після подачі кутового».

«Ясна річ, що команда дуже втомлена. Це вже другі збори, ми перебуваємо під постійними навантаженнями, важко грати 90 хвилин. Але попри це, мені особисто набагато легше в індивідуальному плані, аніж на початку перших зборів. Постійно відчуваю підтримку і довіру» – розповів Мар’ян Швед.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити