Матч "Гірник" – ФК "Тернопіль" обслуговуватиме арбітр з Київщини

26 липня 15:53
Переглядів: 73
Арбітр

Матч першого туру чемпіонату України з футболу серед команд першої ліги "Гірник" – ФК "Тернопіль", який відбудеться у Кривому Розі сьогодні, 26 липня, обслуговуватиме арбітр з Київщини Денис Шурман.

Асистентами арбітра виступлять – Олександр Дашко (Вишгород, Київська обл.), Антон Ісаєв (Запоріжжя). 4-й арбітр – М. Поліщук (Кривий Ріг). Делегат ФФУ – Антон Жосан (Херсон).

Шляхи ФК «Тернопіль» та арбітра з Київщини Дениса Шурмана пересікалися лише двічі. Що цікаво, як і цього разу, це були виїзні поєдинки і в обох випадках муніципали святкували перемогу. Більше того, перша історична вікторія ФК «Тернопіль у професійному футболі сталася в матчі, який обслуговував саме Шурман. Було це 4 серпня 2012 року в Стрию. Тоді наші земляки перемогли «Скалу» – 2:0 (Б. Семенець, В. Богданов). Друге побачення між Шурманом і ФК «Тернопіль» вталося 24 листопада того ж року. Сталося це в Одесі. Того дня муніципали виявилися сильнішими за місцевий СКА – 2:1 (В.Чорний, С. Полянчук – І. Яворський). У цих двох матчах арбітр з Київщини показав 11 жовтих карток (чотири з яких – тернополянам) та одного гравця вилучив з поля (муніципал С. Клекот).

Досьє арбітра:

Шурман Денис Леонідович

Дата народження – 6 листопада 1986 р. Місце проживання – м. Вишневе, Київська обл.

Зріст – 187 см Вага – 80 кг

Освіта – вища, НТУУ (КПІ)

Регіональні змагання – 2004-2008 рр.

ДЮФЛ та аматори України – 2008-2010 рр.

Друга ліга – 2011-2012 рр.

Перша ліга – з 2013 року

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: