Матч: "Карпати" Львів – "Волинь" Луцьк. Кожному своє. А що для глядача?

27 вересня 12:01
Переглядів: 209
Карпати

"Карпати" (Львів) - "Волинь" (Луцьк). 27.09.2015. 19:30. Львів. Стадіон "Україна". Арбітр - Юрій Мосейчук (Чернівці).

Коли тривога, то до Бога... Так можна висвітлити останню зустріч карпатців із вболівальниками, яка відбулася в одному із готелів міста Львова. Одні сповідалися, інші з криком душі ...запричащали. І ось уже сьогодні футболісти мають змогу на ділі довести правоту своїх обіцянок і запевнень. Суперник сприятливий, але такий, що давно навчився карати львівські команду за помилки, яких останні на диво не навчилися уникати.

1

Хоча у проморолику "Кожному своє", виготовленому для протистояння з "Волинню", карпатці не приховують хорошого настрою. Це добре, бо футболісти обіцяють докласти максимум зусиль задля покращення турнірного становища...

Попри добрі наміри організаторів матчу трибуни стадіону "Україна", традиційно світитимуться порожніми місцями. Пронизливий холод, дощ і невиразна гра улюбленої команди стоятимуть на заваді вболівальникам рушитись з більш приємних місць. До того ж у Львові не видно гравців, які своєю грою спроможні притягувати глядачів на футбол.

Для представників ЗМІ це західноукраїнське дербі, а для футболістів гра за престиж, очки і улюблені всіма ...преміальні. Одним словом матч не з простих. До того ж, львів'янам після розгрому в Кіровоградській області необхідно пройти солідну ...хімчистку на очах своїх вболівальників. Сподіваюсь, що тренерський штаб і футболісти зрозуміли у якій делікатній ситуації вони опинились.

Не все гладко і у "Волині", яка минулого сезону двічі по 2:0 відставляла "Карпати" на запасну колію. А перемагала львівська команда волинян востаннє 17.08.2014 року з таким же результатом. До слова, лучани на чужих полях не програвали у шести поєдинках. Це з урахуванням минулого сезону.

Відомо, що цей матч не залишить байдужим прихильників шкіряного м'яча ні у Львові, ні у Луцьку. На мою думку, телевізійне скло притягне більшість. Хоча і грають географічні та турнірні сусіди. У лучан 6 місце і 14 пунктів, у "Карпат" - 7 місце і тільки 10 очок. Лучани у графі поразки мають 2, у карпатців - 4.

Фахівці запевняють, що ця гра завершиться поділом очок і переможця не виявить. Бо львів'яни вдома грають непогано, а "Волинь" навчилася "ловити" суперника на контратаках.

А ще ворота луцької команди захищатиме вихованець львівської футбольної школи Богдан Шуст. Хороші шанси вирости у класного воротаря має і карпатець Роман Мисак. Обидва майстри не проти залишити свої ворота, нехай і у дощову погоду, "сухими".

Підопічні Кварцяного, який нещодавно піддав шоковій терапії гравця на прізвище Шабанов, сповнені надій продовжити свою переможну серію у Львові над хлопцями Йовічевіча. Принагідно буде цікаво стежити за ...театральними дійствами обох наставників. Якщо пан Віталій давно заслужив звання Заслуженого артиста, то його молодший колега в поті чола працює над цим завданням. Звичайно, що футбол емоційна гра, але, з погляду своїх років, не пригадую істеричних "стрибків" у дійсно Великих тренерів. Навіть неперевершеного Юста.

Що ж, кожному своє, майже за Біблією, але що отримає вболівальник? Для тих, хто хоче побачити на власні очі футбольний матч "Карпати" - "Волинь" брами стадіону "Україна" - ВІДЧИНЕНІ!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: