Матч відбору на Євро-2016: Македонія - Україна. З надією, вірою і любов'ю.

09 жовтня 09:52
Переглядів: 218
Збірна України

Українцям залишилось зробити два кроки у кваліфікації Євро-2016 і жодного права на втрату пунктів. Нині передостанній крок в Македонії, де не буде просто. Окрім великої групи запрошених гравців, до нашої команди з травмами прибули Бойко, Гармаш і Хачеріді. А Малишев через пошкоджений меніск змушений був залишити розташування головної команди країни. Решті здоровим футболістам доведеться грати через «не можу».

Головний тренер національної команди України Михайло Фоменко напередодні поєдинку з Македонією не приховував, що гра потребує від футболістів максимальної концентрації та самовіддачі. Разом із тим, традиційно. «залишив на лаві запасних» …конкретику. Журналістам відповідав загально відомими фразами. Мовляв, у мене є своя думка, але я з нею не погоджуюсь… Група непроста… Навіть матчі з Люксембургом були складними для нас… Зі складом визначаємося у день гри…

Приємно, що команда луганської «Зорі» делегувала до складу «жовто-блакитної дружини» аж шість гравців (Шевченко, Каменюка, Пилявський, Малиновський, Караваєв, Будківський), чого не робила у своїй карєрі за роки національних змагань. Щоправда «Зоря», але ворошилоградська 1972 року, після чемпіонського титулу поїхала до Бразилії на кубок «Незалежності» у футболках СРСР аж чотирнадцятьма футболістами та з тренером Германом Зоніним. Ото була «Зоря»!

А тепер про наболіле. На решті українці відчули на собі рівноправ’я від Платіні для усіх футбольних родин Європи, Відомий француз поділив країни на фаворитів і решта.

Першим «віддав» люкс-години, люкс-дні для поєдинків та люкс-премії. Іншим огризки зі столу багачів. Чиновники з УЄФА так упорядкували континентальний календар, що наша команда у минулий понеділок не змогла провести повноцінних занять. Адже більшість футболістів грала свої матчі у неділю і на доїзд до бази потребували власне понеділкового дня, що і вибило з ритму Михайла Фаменка.

А що на це македонці? Аби підкрасити гореч попередніх невдач підопічні Любінко Друловіча перед своїм глядачем готові дати українцям бій. А, як так буде, то глядач отримає гарний матч і, хочеться вірити, красиві голи. Недаремно тренер каже: «Вірю, що удача нарешті буде на нашому боці».

Матч відбору на Євро-2016 Македонія - Україна відбудеться сьогодні, 9 жовтня в Скоп’є на стадіоні «Філіп ІІ Арена». Початок о 21:45 за київським часом. Будьмо разом з командою України у цей відповідальний для неї час! Українці потребують навіть моральної підтримки!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: