Матч-відкриття звів дебютантів вищої ліги з Американського футболу Львівських "Левів" з чемпіонами останніх двох років "Бандитами" з Києва

20 квітня 22:03
Переглядів: 207
Леви Львів

В неділю 18 квітня у Львові відболось відкриття Національного Чемпіонату України з Американського футболу.

Леви Львів - Київ Бандити

Матч-відкриття звів дебютантів вищої ліги Львівських "Левів" з чемпіонами останніх двох років "Бандитами" з Києва.
Не зважаючи на прохолодну погоду з опадами у вигляді снігу з дощем, львівський стадіон "Юність" зібрав доволі багато глядачів. Львів завжди відрізнявся великою кількістю відвідувачів цього ще молодого для України виду спорту, а перед недільним поєдинком менеджмент і гравці львів'ян провели дуже плідну роботу з реклами івенту через афіші, флаєри, у друкованих ЗМІ та на телебаченні.

Дійство розпочалось з ефектного виходу команд і офіційної церемонії відкриття на якій Президент і директор НФАФУ висловили слова подяки організаторам і побажали командам результативної гри.

Сам поєдинок розпочався з атаки "Левів", яка не принесла суттєвих успіхів. Одразу ж після переходу володіння до гостей, "Бандити" заносять тачдаун: чудова ловля м'яча ресівером "Бандитів" №88 Дмитром Сєрбіним після ідеального пасу київського квотербека. Успішна реалізація і рахунок стає 7:0 на користь гостей.
Атака левів знову не змогла набрати достатньої кількості ярдів, а гості, в свою чергу, занесли ще один тачдаун з успішною реалізацією. 14:0.

Господарі не очікували такої пруткої гри від лайнбекерів киян, які читали кожну комбінацію "Левів" і діяли дуже професійно, упереджуючи будь-які атакувальні потуги львів'ян.
Проаналізувавши хід гри, головний тренер "Левів" Джош Лансфорд коректує тактику команди нападу і "Леви" відіграють 7 очок. Стадіон в екстазі, команда суперників не зовсім розуміє, що відбувається.

На жаль, числені помилки та брак досвіду вилились в ще три пропущених тачдауна не на користь госпорадарів і на перерву команди пішли за рахунку 7:34.

Під час перерви гостей матчу розважали чірлідери обох команд, а "Леви" мали дуже детальний "розбір польотів" у роздягальні.
Слова головного тренера мали ефект і "Леви" в другій половині почали грати значно ефективніше. "Бандити", в свою чергу, враховуючи значну перевагу у рахунку, почали еспериментувати і випускати на поле новачків.

Завдяки змінам у тактиці і титанічним зусиллям, львів'яни спромоглися перемогти у другій половині 12:6, але гра закінчилась з загальним рахунком 40:19 на користь "Бандитів".

Ця гра показала, що "Леви" недарма дуже потужно тренувались і можуть показувати гідну гру навіть з грізними чемпіонами. Всі помилки були враховані, проаналізовані і будуть ліквідовані до поєдинків з наступними суперниками.

Львівські "Леви" запрошують всіх фанатів на наступну гру проти ужгородських "Лісорубів", яка відбудеться 3 травня на стадіона "Юність" у парку ім. Богдана Хмельницького.

Команді твого міста дуже потрібна Ваша підтримка!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: