Матч з Нігером офіційно ще не підтвердили

17 травня 15:32
Переглядів: 80
збірна україни

Керівник Департаменту інформації ФФУ Павло Терновий в ексклюзивному коментарі XSport сказа , що все проясниться тільки в понеділок.

З ранку в багатьох засобах масової інформації зарясніли повідомлення про те, що 22 травня збірна України зіграє контрольний поєдинок зі збірною Нігеру. Але на сайті ФФУ не було жодної інформації. Щоб отримати якийсь коментар з цього приводу кореспондент XSport Юлія Пазенко зв'язалася з керівником Департаменту інформації національної Федерації футболу Павлом Терновим і ось що почула:

«На даний момент я не можу сказати на сто відсотків, що цей поєдинок відбудеться. Якщо все ж матч буде, то ми офіційно про це оголосимо про це. Або головний тренер збірної, або наш комерційний партнер. Можу сказати, що ця команда ( Нігер - Прим.ред )  була в списку претендентів на спаринг, але поки не можна сказати, що матч з цією командою реальний. Думаю, що в самі найкоротші терміни, враховуючи, що команда найближчим часом збереться на збір, Михайло Іванович (Фоменко - Прим.ред ) про це оголосить. Я думаю, що вже в понеділок все проясниться".

Нагадаємо, що 19 травня збірна України збирається на короткий збір. Цього разу наставник нашої команди Михайло Фоменко викликав 31 футболіста. На 20 травня на базі київського "Динамо" в Конча Заспі запланована прес-конференція головного тренера та відкрите тренування.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: