Майбутні олімпійці серед нас

08 червня 16:16
Переглядів: 251
олімпіада

У Тернополі відбулася традиційна ХХІХ спартакіада серед працівників газових господарств області та ювілейна Х серед їхніх дітей «Майбутні олімпійці серед нас». У змаганнях взяли участь найкращі спортсмени кожного з управлінь експлуатації газового господарства.

DSC_0415

Відбіркові тури провели у районах, на саму ж спартакіаду приїхали кращі з кращих ­– 190 дорослих та 80 дітей. Свої сили випробовували у футболі, волейболі, тенісі, легкій атлетиці, шашках та інших видах спорту.

– Ми одні з кращих  в Україні із розвитку газифікації, – зазначив голова правління ПАТ «Тернопільгаз» Олег Караванський. – Виконуючи нашу щоденну працю, намагаємося забезпечувати колективу і хороший настрій, влаштовуємо пісенні та спортивні змагання.

На головній спортивній арені Тернополя учасники змагань під керівництвом оркестру пройшли урочистою ходою та запалили символічний вогонь спартакіади. Із відкриттям змагань працівників газового господарства області привітали голова облради Василь Хомінець, заступник голови ОДА Леонід Бицюра та заступник міського голови Владислав Стемковський. Вони подякували підприємству за чудову роботу та побажали успіхів і досягнень на майбутнє.

DSC_0411

– У державі зараз складна і політична, і економічна ситуація, – зазначив у вітальному слові Василь Хомінець. – Але життя триває, і тішить те, що товариство «Тернопільгаз» навіть у цей скрутний час дотримується своїх традицій і вже двадцять дев’ятий раз проводить спартакіаду серед своїх працівників. Більше того, залучає до спорту і підростаюче покоління.

Серед учасників спартакіади – і новачки, і вже досвідчені спортсмени. Приїхали на свято родинами, аби відпочити, повболівати, показати, чого варті, та захистити честь району.

За результатами змагань серед  дорослих перемогло головне підприємство ПАТ «Тернопільгаз». Серед  дітей – Збаразьке управління з експлуатації газового господарства. Переможців нагородили кубками та грамотами.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: