Майбутнє Дениса в "Енергії" залежить від його відновлення

06 червня 15:24
Переглядів: 104
денис

За словами головного тренера Енергії Валерія Легчанова, важка травма Василя Дениса заважає визначитися з його перспективами в львівській команді.

Ще у вересні 2016-го Василь Денис травмував меніск і хрестоподібні зв'язки коліна, вилетів на довгий термін. Повернення універсала Енергії на паркет прогнозувалося навесні поточного року. Але відновлення Дениса затягнулося, і футзаліст так і не вийшов на поле до кінця сезону.

Тепер складна травма і затяжне одужання ставлять знаки питання над майбутнім Василя в Енергії - поки неясно, коли гравець зможе повернутися до тренувань і відновити виступи на високому рівні.

«По Денису у нас окреме питання, тому що ще невідомий термін його повного одужання, - розповів наставник енергетиків Валерій Легчанов. - Йому важко дається відновлення. Так що по його майбутньому поки нічого не можу сказати, будемо обговорювати це питання і дивитися на його одужання».

У минулому сезоні Екстраліги 34-річний Денис встиг взяти участь тільки в двох поєдинках Енергії, відзначившись одним голом.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: