Майданчик радості

02 грудня 07:52
Переглядів: 139
спортмайданчик

Ще напередодні свята входин на новому сучасному майданчику просто неба в селі Клубівцях можна було зустріти чимало дітей, молоді і навіть дорослих. Тож на реалізацію спортивного проекту сільради «В здоровому тілі — здоровий дух», який переміг у конкурсі проектів місцевого самоврядування, започаткованому Івано-Франківською обласною радою, громада дуже очікувала, а його втілення в життя додало радості у сільське повсякдення.

— Автором нашого проекту, — каже сільський голова Клубівців Богдан РЕКЕТЧУК, — є сільський депутат іван Антошків. Основний обласний грант становить 75 тис. грн., а партнерами проекту є Тисменицька райрада, сільрада та ГО «Разом у майбутнє» на чолі з Володимиром Пронюком. Ми мали мету — і досягли її. І хоч цей спортивний майданчик невеличкий, але я переконаний, що його реалізація стане початком і більш важливих проектів у сільській інфраструктурі. А ще я дуже пишаюся, що клубовецькій громаді вдалося осилити це завдання, тож вона готова і до інших громадських починів. Відкриття спортмайданчика ми приурочили до річниці Революції гідності. Коли наші побратими на Донбасі відстоюють Україну, то кожен із нас на своєму місці повинен викладатися в роботі на всі сто відсотків.
ѕУ Клубівцях такого соціального об’єкта дуже бракувало. Село не має Народного дому, і попри те, що тут є ррунтовий стадіон на краю села і  невеличка — до 60 квадратних метрів — спортивна зала в старому і пристосованому шкільному приміщенні, учні і молодь із захопленням сприйняли проект спортивного майданчика і взяли участь у його реалізації. і вчитель фізвиховання місцевої школи ігор Павлюк також переконаний, що новий спортмайданчик оптимально будуть використовувати і в роботі зі шкільною молоддю. Об’єкт має довжину 34 м і ширину — 17 м та відповідає всім сучасним футзальним стандартам. А покриття майданчика — продукція ТОВ «івано-Франківський шиноремонтний завод», яким керує Юлій Смахтін. До речі, в обласному центрі таке покриття на деяких спортивних спорудах належно слугує вже понад 30 років.

Володимир ПРОНЮК, директор Клубовецької ЗШ I-III ст. і голова ГО «Разом у майбутнє»:

— Створення громадської організації ініціювали жителі Клубівців, щоб активізувати співпрацю громади із сільським керівництвом у реалізації різноманітних проектів місцевого самоврядування. Основне завдання громадської організації — урухомити активність кожного жителя нашого села для розуміння, що за парканом його обійстя не чуже, а наше. Тішуся, що у громадсько-державному проекті «У здоровому тілі — здоровий дух» основним пріоритетом є виховання і дозвілля сільських дітей та молоді, формування навичок працювати у команді, рис відповідальності і взаємовідповідальності. На такому зростають нові лідери з активною громадянською позицією. Схожих спортивних споруд у селі ми не мали, а шкільна спортивна кімната не задовольняє потреб. Левову частку проектних робіт на ділянці під спортмайданчик виконав колектив школи, передусім технічні працівники на чолі із завгоспом Миколою Бойком. Хочу згадати і нашого земляка, який нині живе у Києві, кандидата наук Івана Капова, який нас фахово проконсультував про спорудження дренажної системи спортмайданчика. Звичайно, і жоден місцевий підприємець не залишився осторонь, допомагали всі. У селі є дві футбольні команди — юнацька і доросла. Тож внесок молоді — також неоціненний. Ми вдячні і районним «ремівцям», дорожникам, будівельним фірмам та ін. Були добра воля і спільна мета, тож і шляхи розв’язання тієї чи іншої проблеми віднаходили швидко.

Сільський спортмайданчик освятив місцевий парох — декан Тисменицький УГКЦ о. Петро Скрипник. Того дня клубовецьку громаду вітали і гості урочистих входин: заступник начальника управління молоді та спорту Івано-Франківської ОДА — відомий богатир-рекордсмен Назар Павлів, начальник відділу молоді і спорту Тисменицької РДА Василь Дзудзило та ін. А внесок у спільну працю Тисменицької райради жителі села оцінили по-особливому: не лише дякували керівництву райради в особі керуючого справами свого односельця Юрія Проценка, а й надали йому почесне право першого удару по м’ячу на новому спортмайданчику.


Хтось із дітей-школярів прочитав слушні поетичні рядки, що на таких майданчиках зростають українські майдани. Так, і сумніву нема. Недарма ж поряд із Державним прапором України майорів і майданівський стяг — із виведеним рік тому написом «Клубівці».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: