Майстер-клас від гравців "Карпат": усе по-чесному. І трохи більше

04 грудня 15:35
Переглядів: 140
карпати

Пощастити могло будь-кому. У перерві матчу між «Карпатами» і «Шахтарем» з великої корзини, в якій знаходилися заповнені анкети учасників з відкриття магазину «Фанат» на Сихові, витягнули одну – найщасливішу. Переможцем став звичайний 14-річний львівський школяр Олег Цебрівский, який, правда, має стосунок до футболу. Раніше він займався в карпатівській школі, а зараз тренується в СДЮШОР 4. Власне, сама перемога у лотереї означала майстер-клас із футболістами «Карпат» на заміській базі в Брюховичах. Хоча, як виявилося згодом, сам майстер-клас став лише частиною несподіваного та насиченого дня Олега. 

Графік навчання довелося підлаштувати під тренування, тому Олег просидів у школі лише на трьох уроках. А коли вийшов з приміщення, то на нього вже чекали. «Привіт, ну що, їдемо на майстер-клас?» – спитав в спантеличеного переможця Денис Кожанов, вітаючись і відкриваючи двері свого авто...

Приїхавши на базу, Олег отримав ще один, але не останній, подарунок – хавбек «Карпат» вручив йому свої бутси. «Вони трішки завеликі на мене, але я до них доросту за два-три роки» – сміється школяр. Поки почалося тренування першої команди, для Олега влаштували персональну екскурсію по базі «Карпат». У тренажерному залі він поспілкувався з травмованим Тарасом Пучковським, а ще спробував в дії кілька снарядів. Згодом, у вітамінному барі, дівчата пригостили його свіжим апельсиновим соком. 

Врешті, оглянувши всі принади медико-реабілітаційного центру, Олег перевдягнувся і з нетерпінням чекав на закінчення тренування. Можна лише уявити, яким же було його здивування, коли до нього підійшов Ігор Йовічевіч і сам взяв облаштовувати майданчик для тренування. Три пластикові імітації суперника, два м’ячі і Володимир Костевич в якості опонента. Завдання просте і зрозуміле – потрібно провести круглого між «солдатами» і повернутися назад. Хто прийде останнім, доведеться двічі відтискатися. Спершу програв Костевич (заради справедливості варто сказати, що цьому «посприяв» сам Йовічевіч), але згодом захисник узяв реванш. 

Наступний рівень гри називався «Забий гол Підківці». Це лише на вигляд футбольні ворота великі, але коли їх захищає воротар «Карпат», то здається, що його руки простягаються від однієї «дев’ятки» до іншої. Ігор Йовічевіч віддавав передачі на Олега, в район пенальті, а тому вже доводилося переграти молодого кіпера. Зробити це було дуже не просто, бо Роман відразу дав зрозуміти, що піддаватися не збирається. Власне, Олегу вдалося лише раз переграти Підківку, але й це добре. 

Нарешті, Олег приєднався до гурту гравців, які не хотіли залишати тренувальне поле, граючи в один з різновидів квадрату. Разом з Олегом Голодюком, Денисом Кожановим, Андрієм Гітченком та іншими хлопцями, переможець показав, що має досить непогану технічну підготовку. В нагороду за це від капітана «Карпат» він отримав м’яча зі всіма автографами. 

Тож із карпатівської бази хлопчина повертався з величезним емоційним багажем – буде що і згадати, і що друзям розповісти.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: