Майстри важкої атлетики Львівщини з двома медалями повернулися з Чемпіонату світу серед ветеранів

10 жовтня 16:30
Переглядів: 343
Важка атлетика

Цими днями у місті Хейнсхейм (Німеччина) успішно завершився Чемпіонат світу з важкої атлетики 2016 року серед ветеранів.

У змаганнях взяли участь 950 спортсменів (!), які репрезентували збірні команди майже з 50 країн світу.

Збірну команду України представляло 10 ветеранів-важкоатлетів, з поміж яких троє представників Львівської області: Михайло Бурков, Василь Мартинюк, Геннадій Юркевич (Львівська), а також Євген Тамчі (Донецька), Юрій Лагунов (Миколаївська), Микола Земфір (Дніпровська), Олександр Пашкевич (Дніпропетровська), Володимир Рудніченко (Миколаївська), Сергій Гречкосій (Черкаська), Сергій Якубишин (Рівненська).

Майстри важкої атлетики Львівщини здобули на цих представницьких змаганнях одну золоту (львів’янин Василь Мартинюк) та одні срібну медалі (стриянин Михайло Бурков).

Варто зазначити, що для знаного майстра важкої атлетика львів’янина Василя Мартинюка це вже шостий титул чемпіона світу серед ветеранів!

Загалом збірна майстрів важкої атлетики України у відповідних вагових і вікових групах здобула три золоті (Тамчі Е, Земфір М, Мартинюк В.) та дві срібні нагороди (Лагунов Ю. та Бурков М).

Не пощастило одному із лідерів української команди, потенційному фавориту та переможцю попередніх змагань львів’янину Геннадію Юркевичу. Через травму спини, отриманої на розминці, він був змушений, завершити виступ в зв'язку з забороною лікарів продовжувати змагання. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: