Майже сотня юних спортсменів з вадами здоров'я змагались на центральному стадіоні Тернополя

26 квітня 20:45
Переглядів: 166
тернопіль стадіон

Діти з обмеженими можливостями, але з великим бажанням до дії, в даному випадку - спортивної. На центральному стадіоні Тернополя 22-й рік поспіль провели легкоатлетичні змагання для дітей та юнаків, які мають вади здоров'я.

Спортивне свято з легкої атлетики об'єднало два змагання - другий етап спартакіади "Повір у себе" серед дітей-інвалідів та легкоатлетичний чемпіонат області. Загалом у змаганнях взяли участь майже 100 спортсменів з усієї області. Це діти та молодь з вади слуху, зору, уражені ДЦП, та з ураженнями інтелекту. Для них це нагода відчути себе потрібними, бути здоровішими і, зрештою, самореалізуватися.

- Спорт люблю ще з дитинства, ще в школі вчилася, то любила побігати, футбол з хлопцями погасати. Потім трошки впав зір і тому прийшлося трохи змінити вид спорту. Почала займатися голболом. В збірну попала тільки 2 роки назад, але вже встигла побувати на Чемпіонаті Європи, цього року готуюся до Чемпіонату світу. Ну, звичайно, почуваю себе добре, через то, що фізкультура - це здоров'я, - розповідає член збірної України з голболу Тетяна Шапала.

- Присутні в нас срібний призер Чемпіонату світу в Японії Богдан Бадло, майстер спорту України і міжнародного класу. Також буде змагатися в цих змаганнях. Зозуляк Ольга, чемпіонка України, Мазурок Марійка, також чемпіонка України, збірниця команди України, Шалапа Тетяна. Дійсно, майстри спорту всі, прославляють наш край. Я очікую також, що наша команда "Інва-спорту" отримає нових спортсменів, які будуть прославляти наш край, - каже начальник Тернопільського регіонального центру з фізичної культури і спорту "Інва-спорт" Олег Юзчишин.

За підсумком спартакіади "Повір у себе", кращі діти спробують свої сили у всеукраїнському фіналі цієї спартакіади, яка цього року відбудеться у "Молодій гвардії" на Одещині. Із переможців і призерів обласного чемпіонату з легкої атлетики сформують збірну Тернопільщини, яка представить нашу область на Чемпіонаті України, що проходитиме у Запоріжжі і Миколаєві.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: