Мазяр, Тлумак і Толочко - претенденти на пост головного тренера Карпат. Лужний, схоже, в Карпатах не залишиться

13 травня 08:35
Переглядів: 431
Карпати

Одразу за чисткою футболістів, у "Карпатах" почався пошук головного тренера.

Декілька днів тому керівництво "Карпат" запросило гравців команди для індивідуальних бесід, після яких одразу п'ятеро футболістів поставили крапку у своїх стосунках з львівським клубом. Це Муртаз Даушвілі, Денис Кожанов, Тарас Пучковський, Євген Неплях і Андрій Гітченко.

За інформацією "Експресу" Олег Лужний у "Карпатах" не залишиться. Лужний готовий працювати, але для цього йому потрібні нові футболісти. І не вільні агенти чи власні вихованці, а якісні куплені гравці, які хочуть адекватних зарплат. На таке власник клубу не погоджується. Він навпаки, хоче ще більше врізати бюджет команди

Наразі найвірогіднішим кандидатом, з яким вже, подейкують, провели попередні перемовини і який дав згоду, є Володимир Мазяр, який на даний момент очолює "Верес".

Щоправда лише на ньому власник "Карпат" не зупиняється. У списку ймовірних наставників є власний вихованець, нині тренер дубля Андрій Тлумак. Щоправда той, наразі не має тренерського диплома "Про". Він, хоч і закінчив нещодавно тренерські курси має на руках лише диплом "А". Диплом "Про" йому світить щонайшвидше у березні наступного року. Схожа ситуація і з Романом Толочком, який теж у списку можливих кандидатів.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: