МБК "Миколаїв" - "Говерла". Не створити собі проблем

29 листопада 09:28
Переглядів: 230
Говерла

"Миколаїв" позавчора при невиразній грі переміг аутсайдера Суперліги львівську "Політехніку-Галичину". Сьогодні у гості до "корабелів" завітала "Говерла".

Обидві команди у таблиці на третій сходинці. Господарі - згори, а гості - знизу. "Миколаїв" виривається нагору, але гра команди не обнадіює. "Говерла" ж дуже багато з того, що повинна була досягти, втратила.

Проблеми "Говерли" лежать на поверхні. Попри хорошу реалізацію ближніх кидків, "ведмеді" другі в лізі за кількістю втрат. Також підопічні Мурзіна серед аутсайдерів за набраними очками, ефективністю та реалізацією триочкових (тут узагалі "тверде" останнє місце). Втрата Стефанишина також є великою проблемою і ще не раз дасть про себе знати fiction.eksmo.ru.

"Миколаїв" виділяється непоганим відсотком триочкових, кількістю підбирань та блоків. У всьому іншому - посередність. Реалізація ближніх кидків узагалі одна з найгірших.

Лідери команд: Девід Даунс (15 очок, 5 передач, РЕ - 14) - Меккі МакНайт (15 очок, 6 передач, РЕ - 16).

Якщо коротко про сьогоднішню гру, то варто відзначити, що у "Миколаєва" кращі шанси на перемогу. Після невиразної гри з "Політехнікою" потрібно реабілітовуватись, а "Говерла" досить нестабільна і здатна створити собі купу проблем. Втім, перемога франківчан над "Дніпром" довела, що не все так просто, і підопічні Мурзіна мають потенціал.

Баскетбол. Суперліга

МБК "Миколаїв" - БК "Говерла"

29 листопада. 14:00. Миколаїв. ПС "Надія"

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: