МБК «Миколаїв» – «Політехніка-Галичина» – 106:74

27 квітня 11:15
Переглядів: 301
Default Image

Чемпіонат Суперліги. Плей-офф за 9-14 місця. МБК «Миколаїв» – «Політехніка-Галичина» – 106:74 (35:15, 25:25, 28:17, 18:17)
 
«Миколаїв»: Матюкевич – 17 очок + 5 підбирань + 4 блок-шоти; МакКлінток – 16 очок + 9 підбирань + 6 блок-шотів; Буцький – 16 очок + 6 передач + 3 перехоплення; Яйло – 13 очок + 6 підбирань; Сільковський – 12 очок + 4 підбирання + 3 передачі; Онуфрієв – 11 очок + 7 підбирань + 4 передачі + 3 блок-шоти; Лав – 11 очок + 5 передач; Вайкуліс – 10 очок + 4 передачі + 3 підбирання.

«Політехніка-Галичина»: Лєпоєвіч – 15 очок + 8 підбирань; Фінн – 14 очок + 10 підбирань; Макінтош – 11 очок + 2 підбирання; Бойович – 10 очок + 4 підбирання + 3 передачі.

Миколаївці стартували з настроєм бригади, яка скучила за улюбленою роботою, – зауважує прес-служба МБК «Миколаїв». А львів'яни виглядали ніби втомленими з дороги. Вже на 2-й хвилині МакКлінток, Вайкуліс і Буц підняли рахунок до 8:0. Після тайм-ауту Лав і Онуфрієв допомогли партнерам «гнати картину» до позначки 25:4.

Причому, швидкий розіграш м'яча в атаці поєднувався з вельми серйозною роботою в обороні. Так, окрім семи блок-шотів, суперники не раз втрачали м'яч і в нижніх «поверхах». Наприкінці свою лепту внесли ще Матюкевич, Яйло і Сільковський – 35:15.

Вже у другому періоді львів'яни дали зрозуміти – вони приїхали не номер відбувати. Принаймні, не Фінн і Макінтош. З відповідним словом виступили Матюкевич і Яйло. Так що розмова вийшла двосторонньою – 60:40.

Під час великої перерви миколаївці розібрали свої помарки в обороні й почали вже не так ефектно, але вірно, перегравати суперників, що було підняли голову. По 6 очок записали до проміжних підсумків тільки Буцький і Сільковський. Решта обмежилися «участю», але в сумі досить вагомою – 88:57.

Головним питанням завершального періоду – чи наберуть миколаївці сотню очок – одразу й енергійно зайнявся МакКлінток. І дуже скоро Яйло, Лав і Матюкевич оформили потрібну цифру на табло. Набагато більші горизонти вже нікого не приваблювали – 106:74.

Післяматчева прес-конференція

Валентин Берестнєв, головний тренер МБК «Миколаїв»:

– Валентине Борисовичу, наскільки це був для Вас принциповий матч?

– Не більше, ніж інші домашні матчі, до яких команда була мотивована на перемогу. Президент поставив завдання: виграти всі ігри, що залишилися. І не варто роздувати тему: Полях – Берестнєв. По відношенню до мене Полях нічого не зробив некоректного. Він не «кріпак» і має право сам вирішувати свою майбутню долю. Можу тільки сказати, що він сильно образив президента нашого клубу Андрія Володимировича Черепанова, ведучи переговори за його спиною і прийнявши запрошення львівського клубу. Андрій Володимирович був йому завжди надією та опорою у всіх справах, життєвих і фінансових.

–Що Ви могли б сказати про склад наших суперників і їхні можливості?

– равці Львова мені дуже симпатичні, й моя думка, що комплектація цієї команди була проведена на найвищому рівні. Гадаю, що за набором гравців львівська команда повинна бути третьою – четвертою командою в цьому чемпіонаті, просто попередній тренер не зміг впоратися з таким потужним складом. Пара захисників Макінтош – Вільямс, одна з найсильніших у лізі, якщо й поступаються вони, то тільки парам Ель Амін – Хендерсон і запорізькій парі Тіггс – Бьортт. Хороший центровий Фінн, який ні в чому не поступається нашому центровому Даніелю МакКлітоку, але використовується він неправильно.

– алентине Борисовичу, чому, коли різниця на табло вже становила 30 пунктів у другій чверті, Ви не випустили своїх молодих гравців? Ви навмисне тримали 30-ти очковий розрив?

– Знаєте, існує тренерська етика, якщо тренер визнає поразку та випускає гравців другого складу, це сигнал для тренера команди, яка перемагає, але Полях до останніх хвилин тримав на майданчику гравців основного складу: Макінтоша, Фінна, Бойовича. Я так і не побачив сигналу від колеги, тому тільки за 3 хвилини до кінця в бій пішли Шундель і Норенко.

Володимир Полях, головний тренер БК «Політехніка-Галичина»:

– Перед «Галичиною» не стоїть завдання посісти дев'яте місце. Відіграти три очки в МБК «Миколаїв», який набрав хід, нереально. Моя мета в іграх, що залишилися, – переглянути кандидатів на наступний сезон у нинішньому складі «Галичини». Керівництво клубу пропонувало мені розлучитися з рядом гравців і дограти сезон молоддю, але я відмовився. Баскетболісти «Галичини» зараз у психологічно пригніченому стані, адже завдання на сезон невиконане. Ще й лідер команди Вільямс отримав травму. Інша проблема нашої команди – відсутність першого номера. П'ять других і жодного першого! Гравці грішать індивідуальними діями. Сьогодні баскетболісти «Галичини» зробили вісім результативних передач, МБК «Миколаїв» – 23. Що тут казати...

Контракт з «Галичиною» мною ще не підписаний. Є усна домовленість з керівництвом клубу, що буду працювати у Львові і в наступному сезоні.

Нікола Лєпоєвіч, гравець БК «Політехніка-Галичина»:

– Звичайно, на грі «Галичини» позначилася зміна тренера. До того ж, ми жахливо діяли в захисті.

http://www.politehgalychyna.com.ua/

 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: