Меморіал Ернеста Юста: друга поспіль перемога "Скали" U-19

08 лютого 17:55
Переглядів: 106
скала

7 лютого 2015 року моршинська «Скала» U-19 провела матч другого туру групового турніру у рамках XVI Меморіалу заслуженого тренера України Ернеста Юста у підгрупі №7 проти ФК «Ходорів», де здобула другу поспіль перемогу у цих змаганннях.

«Скала U-19» (Моршин) – ФК «Ходорів» – 5:3 (2:0)

7 лютого 2015 року. 12 год. с. Довге. Навчально-тренувальна база ФК «Скала». - 5 градусів. Арбітр: Володимир Міняйло (Львів). Асистенти арбітра: Ярослав Леськів (Миколаїв) та Андрій Чулик (Львів).

«Скала U-19»: 55. Ігор Фіяло (1. Роман Герич, 62), 7. Олег Домальчук (18. Денис Височин, 46), 3. Едуард Мись-к., 33. Володимир Заїменко (77. Павло Тищук, 46),  4. Віталій Заторський (17. Андрій Маляренко, 46),  16. Юрій Воробець, 8. Ігор Нистирюк (9. Олег Квич, 46), 88. Євген Заїченко, 22. Дмитро Баранов (10. Богдан Іванченко, 46), 29. Дмитро Заїкин, 27. Микита Корчемкін.

Старший тренер: Павло Кікоть.

Голи у «Скали»:  Дмитро Заїкин (42), Юрій Воробець (45), Микита Корчемкін (55, 90), Євген Заїченко (88).

У порівнянні з першим матчем на Меморіалі Ернеста Юста, коли «Скала» U-19 легко переграла чемпіона Дрогобицького району ФК «Новошичі», тренер моршинської команди Павло Кікоть зробив ряд замін. Так, залишилися у резерві два крайні атакувальні півзахисники Олег Квич та Богдан Іванченко, а також два опорні півзахисники – Андрій Маляренко та потенційний новачок Павло Тищук. Через травму не зміг взяти участь правий захисник Назар Стасишин. Не побачили ми й ще одного потенційногой новобранця Миколу Хахулу. Однак на заміну їм, після хвороби відновилися й вийшли з перших хвилин капітан команди Едуард Мись та Дмитро Баранов.

Перший небезпечний момент у матчі виник біля воріт господарів. На 8-й хвилині після подачі з кутового захисники «Скали» забули на дальній стійці суперника, однак блискучу реакцію продемонстрував Ігор Фіяло, парирувавши удар метрів з п`яти.

У подальшому до закінчення першого тайму, господарі у захисті діяли чітко і не давали шансів команді з Ходорова, яка торік фінішувала на третьому місці в групі «Б» першої ліги обласної першості.

До перерви було забито два м`ячі. І обидва опинилися у воротах гостей на останніх хвилинах першого тайму. Потужну кінцівку вихованці Павла Кікотя провели й у таймі другого, де також забили два голи, які й стали переможними.

Першим у матчі відзначився Дмитро Заїкин, якого на побачення з воротарем вивів Едуард Мись. Захисники Ходорова хотіли створити штучне положення поза грою, однак помилилися й нападник «Скали» відкрив рахунок. Дмитро Заїкин став і співавтором другого взяття воріт. При цьому він дуже красиво фінтом розібрався з двома захисниками і виклав смугастого на ногу Юрію Воробцю, якому не складало особливих труднощів переграти голкіпера Ходорова. З рахунком – 2:0 - команди й пішли на перерву.

У другому таймі тренер «Скали» вирішив дещо поекспериментувати. Команда стала грати у три захисники. До Едуарда Мися, який залишився й після перерви, на флангах захисту додалися Денис Височин (праворуч) та Богдан Іванченко. Що з цього вийшло, думаю Павло Кікоть й сам знає і в майбутньому ми навряд чи побачимо таке тріо у захисних редутах «Скали». Особливо провальним став правий фланг захисту, звідки гості провели два голи. Ще один – з протилежного флангу. І всі три голи «Ходорова» були близнюками. Під час контратак «Ходорова» крайні захисники моршинської команди не встигали перекрити свою зону, далі йшла прострільна передача, яку в один дотик замикали гравці гостей.

Перший гол у відповідь гості провели на 48-й хвилині. Щправда двом`ячеву перевагу «Скала» зберегла доволі швидко, коли після зручної передачі Олега Квича, свій перший гол у матчі провів Микита Корчемкін. Однак на 70-й та 72-й хвилинах гравці «Ходорова» двічі вразили ворота Романа Герича, який замінив Ігоря Фіяла, і рахунок став – 3:3.

Звичайно, такий рахунок не відповідав тому, що відбувалося на полі. Молоді гравці команди-господаря виглядали значно краще від суперника, однак на завершальній стадії атаки діяли не найкраще. Один Олег Квич міг самотужки, принаймні, тричі вражати ворота гостей. І все таки за свою наполегливсть 19-річні гравці «Скали» були винагороджені ще двома забитими голами. На 88-й хвилині Богдан Іванченко, який значно комфортніше себе почуває в атакувальній лінії, мяко закинув смугастого через голови захисників і Євген Заїченко, не менш елегантно перекинув круглого за комірець воротареві.

А останню крапку у цьому триллері на останніх секундах після атаки лівим флангом поставив Микита Корчемкін, провівши свій другий гол у цій зустрічі.

Наступний матч у рамках Меморіалу Ернеста Юста «Скала» проведе 14 лютого на полі навчально-тренувальної бази ФК «Скала» проти жидачівського «Авангарда». Початок – о 12 годині.