Меморіал Ернеста Юста: дві "Скали" - у півфіналах, одна – у фіналі

14 березня 17:42
Переглядів: 221
Скала

«Скали» U-19 та «Скала» зуміли пробитися до півфіналу Меморіалу одного з найуспішніших тренерів в історії львівських «Карпат» Ернеста Юста. Претендент на вихід до професійної першої ліги з тенісним рахунком 6:2 обіграв «Фенікс-Стефано» з села Підмонастиря, що у Перемишлянському районі Львівської області, а «Скала» U-19  у серії післяматчевих пенальті перемогла «Локомотив» з Рави-Руської. В основний час цього матчу команди не виявилися переможця – бойова нічия з рахунком 3:3.

За вихід до півфіналу турніру головній команді «Скалі» довелося боротися з командою-несподіванкою матчів плей-офф Меморіалу Юста. Після групового етапу команда Степана Михальчука вибила з турніру срібного та бронзового призера Львівської обласної Премєр-ліги – «Демню» та «Бори». Відтак, про жодну недооцінку суперника команда Василя Малика думати не могла.

Якщо відверто, то «Фенікс-Стефано» добре у цьому матчі виглядав лише у першому таймі. Гості дуже щільно грали в обороні, а при кожній можливості бігли в атаку. Якщо відверто, то «Скалі» непросто було ламати позиційну оборону суперника. До завершення першого тайму в атаці «малиново-зеленим» не вдавалося майже нічого. Оборона «Фенікс-Стефано» по-справжньому почала тріщати після 40-ої хвилини першого тайму, коли перший по-справжньому гольовий момент не реалізував Дмитро Скакун. Воротар «Фенікса» Андрій Жезло зіграв вище усіляких похвал. Другий гольовий момент у матчі не реалізував Петро Стасюк, а з третьої спроби підопічні Василя Малика таки пробили захист і воротаря суперника. Кміть та Цюцюра заставили суперника помилитися на своїй частині поля, Скакун з лівого флангу прострілив на Рябушка, а Віталій в один дотик прицільно пробив у дальній від воротаря кут воріт.

«Гол у роздягальню» суттєво спростив завдання виходу «Скали» до наступного етапу Меморіалу Юста. Як то кажуть, це був саме той матч, коли гра тривала до першого забитого гола.

На початку другого тайму «Скалі» вдалося забити вдруге. Цюцюра забив курйозний гол після дитячої помилки воротаря Андрія Жезла. Нападник «Скали» запресингував воротаря, який, вибиваючи мяч, влучив у голові Цюцюрі, після чого «круглий» затріпотів у сітці воріт.

Здавалося б, після рахунок 2:0 «Скала» без проблем доведе матч до перемоги на класі, але розслабленість «малиново-зелених» дозволила супернику один гол відіграти. Втім, інтрига у матчі тривала недовго. Швидкий гол Рябушка після виходу сам на сам відправив суперника у Підмонастрир, а «Скалу» - до півфіналу турніру.

До завершення матчу Віталій Рябушко оформив хет-трик, Василь Цюцюра – дубль, а ще один на свій рахунок записав Володимир Пришнівський. «Фенікс-Стефано» до завершення поєдинку спромігся на ще один гол престижу. «Скала» вийшла до півфіналу Меморіалу Ернеста Юста, перемігши суперника з тенісним рахунком 6:2.

Гравці «Скали» U-19 розіграли цікавий спектакль з «Локомотивом» з Рави-Руської – командою, що на попередній стадії змагань обіграла володаря Кубка України серед аматорів «Гірник» з Соснівки. В основний час матчу команди на двох забили шість голів, а у серії пенальті ще тринадцять. Нічия в основний час з рахунком 3:3 та перемога у серії пенальті з рахунком 7:6 вивела ще одну команду «Скали» до півфіналу турніру.

Що цікаво, представник «Скали» Володимир Лемех - найрентинговішої команди з усіх півфіналістів Меморіалу Ернеста Юста у «сліпому» жеребі витягнув «Скалу» U-19 у суперники головній команді у півфіналі. Цей півфінал відбудеться на стадіоні у селі Миртюки у середу, 16 березня (початок матчу о 12:00). Інший півфінал, у якому львівська «Погонь» зіграє з ФК «Миколаїв», відбудеться на штучному полі стадіону імені Богдана Маркевича у Винниках також у середу, 16 березня. Початок цього матчу о 15:30.

Фінал Меморіалу Ернеста Юста відбудеться у суботу, 19 березня, на стадіоні імені Богдана Маркевича у Винниках. Початок матчу о 14:00.